پرسپولیس برای همه تیم‌ها دردسرساز می‌شود/ امیدوارم روند صعودی سروش ادامه‌دار باشد

وی در ادامه تاکید کرد: در دو هفته ابتدایی لیگ برتر خلا مهاجم ششدانگ در پرسپولیس به چشم می‌خورد البته پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد و اگر عیسی آل کثیر به جمع پرسپولیسی ها  ملحق شود  او نیز می تواند شرایط خوبی را در این تیم داشته باشد. حالا با اضافه شدن یورگن لوکادیا و پیوستن شیخ دیاباته خط حمله تیم مانند سایر خطوطش بهترین ها را در اختیار دارد که می توانند آینده روشنی را برای این تیم رقم بزند.

قباخلو با اشاره به شرایط خوب پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در بازی های گذشته هم نشان داد در آیتم هایی مانند درصد مالکیت و حفظ توپ فوق العاده است و این فاکتور می تواند در طول فصل تمام حریفان را به چالش بکشد. پرسپولیس همواره به عنوان یک تیم هجومی در تاریخ معرفی شده و این سبک پرسپولیس همه ما را خوشحال و راضی می‌کند. به نظر من با حفظ این روند و رسیدن لوکادیا به شرایط ایده آل و حضور دیاباته در خط حمله پرسپولیس می تواند مثل سال های قبل چند هفته مانده به پایان فصل قهرمانی اش را مسجل کند. با این روند پرسپولیس برای همه تیم ها دردسرساز می شود.

منبع

مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس می‌تواند در مسابقات لیگ برتر امسال برای حریفان خود دردسرساز شود.

انتهای پیام//  

این بازیکن سابق سرخ‌ ها در مورد بازی امروز پرسپولیس برابر هوادار گفت: شناخت خاصی از تیم هوادار ندارم اما با این روند خوبی که پرسپولیس در پیش گرفته و شناختی که از نفرات پرسپولیس و سبک بازی آنها دارم فکر می کنم که برابر هوادار نیز می تواند به پیروزی رسیده و سه امتیاز ارزشمند دیدار را از آن خود کند و بتواند با برد صدرنشینی را مسجل کند.

بخوانید:  تبعات انقلاب جنسی و برهنگی

|

پرسپولیس برای همه تیم‌ها دردسرساز می‌شود/ امیدوارم روند صعودی سروش ادامه‌دار باشد
مقداد قباخلو در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط خوب تیم فوتبال پرسپولیس و اوج گیری دوباره این تیم اظهار داشت: پرسپولیس در حال حاضر شرایط خوبی دارد. این تیم علاوه بر انجتم فوتبال زیبا و تماشاگرپسند در کارهای فنی توانسته نمایش خوبی را از خود ارائه دهد و در یک کلام می توان گفت هواداران پرسپولیس علاوه بر نتایج  خوب از تماشای یک فوتبال زیبا هم لذت می برند.

نتیجه بر اساس 2 رای موافق و 0 رای مخالف