پرسپولیس شایسته کسب هر دو جام است

وی ضمن تقدیر بابت بازسازی ورزشگاه آزادی ابراز امیدواری کرد؛ این کار تا پایان ادامه پیدا کند. علی پروین همچنین پرسپولیس را شایسته کسب دو گانه قهرمانی در لیگ و جام حذفی دانست.

وی در مورد اینکه سه بازی باقی مانده در لیگ برتر را چگونه پیش بینی می‌کند، گفت: ما قهرمان می‌شویم.


آیا این خبر مفید بود؟

اسطوره باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی، عنوان کرد: اگر قرار است سرمربی تیم ملی، ایرانی باشد فقط امیر قلعه‌نویی باید باشد. باید دست به دست هم بدهیم ان شاالله در جام ملت‌ها، قهرمان آسیا شویم.

وی در خصوص اینکه کار برای پرسپولیس در نیمه دوم گره خورد، گفت: قد بازیکنان حریف کمی بلند بود و از توپ های بلند استفاده می کردند.

پروین در مورد حضور وحید قلیچ در تمرین استقلال، اظهار داشت: آن بیچاره هم از دستش در رفته، عیبی ندارد!به گزارش خبرگزاری برنا، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین در جریان حضور خود در ورزشگاه آزادی و در جریان پیروزی سرخپوشان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یحیی عالی است. از این بهتر هم مگر می‌شود؟ پرسپولیس در صدر جدول است واین بازی را هم بردند.

اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس گفت: بهتر از این نمی‌شود. یحیی عالی است و پرسپولیس می‌تواند و شایسته کسب هر دو جام است.


پروین: پرسپولیس شایسته کسب هر دو جام است

پروین در مورد اینکه ممکن است شاهد یک دربی دیگر این بار در جام حذفی باشیم، عنوان کرد: فرقی نمی‌کند این بازی در چه مرحله‌ای باشد. هر بازی سختی خودش را دارد. بازی با استقلال مقداری سخت تر است، اما بار هم می‌بریم.

بخوانید:  رونمایی از سرمربی جدید تاتنهام

منبع


|