پرسپولیس مقابل مس کرمان هوشمندانه بازی کند/ خلا هافبک پاسور در فوتبال ایران همه‌گیر است


پرسپولیس مقابل مس کرمان هوشمندانه بازی کند/ خلا هافبک پاسور در فوتبال ایران همه‌گیر است

خبرنگار: سمیه قدیری

رضاپور درباره دیدار پیش روی تیم گل‌محمدی برابر مس کرمان در هفته یازدهم لیگ به خبرنگار برنا گفت: مس در این فصل نتایج خوبی را کسب نکرده است و حالا باید در استادیوم آزادی به مصاف پرسپولیس برود و کار سختی دارد. با این وجود سرخ پوشان باید هوشمندانه برابر حریف به میدان بروند تا بتوانند با ارائه نمایش خوب علاوه بر کسب برد، هواداران را از تماشای یک فوتبال زیبا، راضی و خوشحال کنند. 

میثم رضاپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به وضعیت پرسپولیس در دیدار برابر ملوان اظهار داشت: همه انتظار داشتیم این بازی از جذابیت های زیادی برخوردار باشد اما دو تیم نمایش دور از انتظاری داشتند. بهترین اتفاق در آن بازی، برد پرسپولیس و کسب سه امتیاز برای سرخ پوشان بود.


آیا این خبر مفید بود؟

وی افزود: به جز برخی اشکالات فنی که برای تیم ها وجود دارد، اتفاقات جامعه تاثیر زیادی در شرایط روحی- روانی و ذهنی داشته که در نمایش فنی تیم هم به چشم می آید. امیدوارم مشکلات موجود در تیم خیلی زود برطرف شود تا پرسپولیس به روزهای اوج خود بازگردد. 

رضاپور گفت: موضوع خلا یک هافبک پاسور مختص به پرسپولیس نیست و مشکلی است که چند سالی است فوتبال ما با آن دست به گریبان است. باید تاکید کنم پرسپولیس در شرایط فعلی هافبک های خوبی دارد اما بازیکنانی مانند کامیابی نیا، سرلک و اسدبیگی خاصیت دفاعی دارند و نمی توان از آنها توقع پاسوری داشت و ترابی هم دوران افت خود را سپری می کند. در چنین شرایطی به نظرم کادر فنی می تواند از بازیکنی مثل عالیشاه برای راه انداختن موتور لوکادیا استفاده بهینه ای داشته باشد. شما دیدید در بازی برابر ملوان پس از اضافه شدن عالیشاه به ترکیب ورق برگشت و روند کار هجومی پرسپولیس تغییر کرد و در نهایت پرسپولیس به گل برتری دست پیدا کرد.

بخوانید:  تارا اتوماتیک سال وارد بازار می شود + آپشن های اضافه شده

انتهای پیام// 

بازیکن سابق سرخ‌پوشان در مورد انتقاداتی که به نمایش اخیر پرسپولیس وارد می‌شود، تصریح کرد: پرسپولیس می تواند از قابلیت های بازیکن خوبی مثل یورگن لوکادیا بیشتر استفاده کند. لوکادیا بازیکن باهوشی است که در باکس توان بالایی دارد. اگر پرسپولیس بتواند از پشت سر او را به خوبی تغذیه کند، راندمان و بازدهی او چند برابر می شود. فضای پشت مدافعان جایی است که این مهاجم هلندی به خوبی در آن جایگیری می کند و حرکت های خوبی را نیز انجام می دهد. استفاده از پاس های عمقی و رساندن توپ در چنین شرایطی می تواند برای پرسپولیس مثمرثمرتر باشد. 


|

منبع

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: مس کرمان در این فصل نتایج خوبی را کسب نکرده است.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف