پرسپولیس یک مجموعه کامل را در اختیار دارد/ اعتراض مربیان به نحوه قضاوت داوران درست است

منبع
آیا این خبر مفید بود؟

عارف محمدوند در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به وضعیت تیم پرسپولیس در هفته‌های اخیر و تاثیر اشتباهات داوری در نتایج اظهار داشت: متاسفانه اشکالات زیادی در  مسائل  داوری برای پرسپولیس ایجاد شده و این موضوع باعث شده تیم با مشکلات زیادی روبرو شود. به نظرم خلا VAR و اشکالات داوری در هفته‌های اخیر دردسرساز شده که امیدوارم این مساله خیلی زود برای پرسپولیس و دیگر تیم های لیگ برتر ایران حل شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد پیروزی اخیر تیم در آبادان افزود: سال‌های سال است که بازی در شهری مثل آبادان برای پرسپولیس و استقلال سخت بوده و این اتفاق در این دیدار هم برای پرسپولیس رخ داد. در آبادان همه طرفدار نفت آبادان هستند و این مسئله کار تیم های میهمان به خصوص تیم های بزرگ مثل پرسپولیس و استقلال را سخت می‌کند اما با توجه به شرایط خوبی که پرسپولیس در این بازی داشت با ارائه بازی فنی و خوب موفق شد سه امتیاز مهم و ارزشمندی را به دست آورد.

عارف محمدوند: پرسپولیس یک مجموعه کامل را در اختیار دارد/ اعتراض مربیان به نحوه قضاوت داوران درست است

وی تاکید کرد: فوتبال ایران در سطح آسیا جزو تیم های رده بالا قرار دارد اما متاسفانه انگار باید آخرین کشوری باشد که از سیستم کمک داور ویدیویی بهره مند می شود. متاسفانه همه تیم ها نسبت به این مسائل معترض هستند ولی کسی جوابگوی حل مشکلات نیست. عزمی برای رفع مشکل وجود ندارد. مربیان لیگ برتری حق دارند نسبت به اشتباهات داوری ناراحت شده و به آن اعتراض داشته باشد. مدتهاست فوتبال ما تحت تاثیر مسائل غیرفنی و مشکلات داوری از مسیر خود خارج شده و امیدوارم خیلی زود این مشکل برای لیگ برطرف شده و بتوانیم بازی های بهتر و با کیفیت بالاتری را بدون مشکلات داوری را شاهد باشیم.

محمدوند درباره بازی سرخ‌پوشان برابر هوادار به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در حال حاضر از نظر فنی شرایط خوبی دارد. این  احتمال دور از انتظار نیست که حریف امروز پرسپولیس با ارائه بازی بسته و تاخیری بخواهد مانع پیاده کردن برنامه‌های تاکتیکی پرسپولیس باشد. به هرحال این موضوع هم یک شیوه فوتبالی است و نباید از تیم‌های حریف نسبت به این مسئله خرده گرفت. پرسپولیس با توان فنی که دارد باید برای این تاکتیک حریفان راهکار مناسبی پیدا کند و بتواند برابر حریفانی این چنینی به اهداف خود برسد.


خبرنگار: سمیه قدیری

وی عنوان کرد: پرسپولیس برای ادامه حضور در کورس قهرمانی به امتیاز بازی نیاز مبرم دارد و امیدوارم در روزی که هواداران می‌توانند بازی تیم را از نزدیک تماشا کنند، پرسپولیس بتواند سه امتیاز شیرینی را به دست آورد. با خریدهای اخیر پرسپولیس یک مجموعه کامل را در اختیار دارد و با توجه به توان فنی و پتانسیل خوب بازیکنان و دانش بالای کادر فنی قهرمانی این تیم در لیگ دور از دسترس نیست. فقط باید قرمزها مراقب حواشی باشند.

بخوانید:  رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان‌غربی انتخاب شد

 انتهای پیام//