پرورش 200 کارآفرین با همکاری مرکز تجارت بین الملل

کیانی بختیاری خاطر نشان کرد: طی سالهای گذشته سازمان مدیریت صنعتی پروژه های ملی در راستای توسعه کارآفرینی و پرورش کارآفرینان جوان در کشور داشته است. برگزاری المپیاد مدیریت و اقتصاد، اداره کاریابی و توسعه اشتغال دانش آموختگان، اجرای دوره نوجوانان امروز؛کارآفرینان فردا، دوره ویژه کارآفرینی برای فرزندان کارکنان سازمان های بزرگ از اهم پروژه های این سازمان در زمینه کارآفرینی نوجوانان بوده است.

 

منبع

انتهای پیام/


|


وی در پایان اظهار داشت: از تمامی جوانان رده سنی ۱۵ الی ۳۵ سال دارای ایده های نوآورانه در کسب و کار یا دارای کسب و کارهای نوپا دعوت می گردد جهت شرکت در این دوره فرم درخواست ثبت نام را حداکثر تا تاریخ22/07/1401 تکمیل نمایند.

به گزارش خبرگزاری برنا، ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به همکاری مشترک در پروژه پرورش 200 کارآفرین جوان درایران که از طرف ITC به عنوان یک نهاد بین الملل سازمان ملل  (UN)، فعالیت می نماید، سازمان مدیریت صنعتی پس از ارزیابی های فنی به عنوان بزرگترین پارتنر اجرایی طرح برگزیده شده است.


 پرورش 200 کارآفرین با همکاری مرکز تجارت بین الملل


وی افزود: این فرایند ارزیابی با توجه به تجارب برجسته سازمان در زمینه توسعه مدیریت و کارآفرین خصوصاَ کارآفرینان جوان به این سازمان واگذار گردیده است.

بخوانید:  در حاشیه دربی 100

آیا این خبر مفید بود؟