پروژه انتقال آب خلیج‌فارس به شهر کرمان آغاز شده است


استاندار کرمان: پروژه انتقال آب خلیج‌فارس به شهر کرمان آغاز شده است

استاندار کرمان گفت: پروژه آبرسانی به شهرهای کرمان و رفسنجان از خط انتقال آب خلیج‌فارس آغاز شده و احتمالا هفته آینده با حضور وزیر نیرو در استان رسما اعلام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمدمهدی فداکار در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان با موضوع برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی عنوان کرد: دهه فجر رویداد سالانه‌ای است که به سنت و فرصت مناسبی برای بیان خدمات نظام اسلامی تبدیل شده است. وی بیان کرد: همه دولت‌ها در این ایام به بیان خدمات نظام می‌پردازند و شیوه‌های نو و متفاوتی برای بیان خدمات، حقایق و واقعیت‌ها می‌خواهیم. استاندار کرمان گفت: “روایت پیشرفت” هنر می‌خواهد و روابط عمومی‌ها این هنر را دارند که در دستگاه مربوطه خود ضمن اشتراک تجربیات موفق، به این موضوع بپردازند. فداکار تصریح کرد: اقدامات زیادی در دستگاه‌های اجرایی صورت می‌گیرد که باید ارائه خوب و موثری از آنها صورت گیرد. استاندار کرمان از فعالیت‌های رسانه‌‌ای به واسطه تولید محتوا در ایام سالگرد حاج قاسم سلیمانی و تاثیرگذاری بر فضای اجتماعی کشور قدردانی کرد. وی اظهار داشت: دولت طی یک سال گذشته کارهای بزرگی را انجام داده و این حرکت موجب شد تا دشمن توطئه خود را جلو بیندازد. استاندار کرمان افزود: حذف ارز ترجیحی کار بسیار بزرگی بود که اگر انجام نمی‌گرفت، الان با چالش مواجه بودیم. مصرف روغن به کمتر از نصف مصرف قبل رسیده و این در حالی بود که بیشتر روغن‌ها، قاچاق می‌شد. فداکار ابراز داشت: روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها و نهادها کارهایی که طی یک سال اخیر صورت گرفته است را با روایت هنرمندانه به مردم ارائه دهند. وی به خدمات حوزه گاز، آب و برق در استان اشاره کرد و ادامه داد: تامین آب پایدار برای جیرفت و عنبرآباد، تامین آب چهار شهر شرقی از سد نساء، تامین آب برای کرمان و رفسنجان از خط صنعت، آبرسانی به 700 روستا در قرارگاه امام حسن (ع) در دست اجرا است. استاندار کرمان اظهار داشت: در سرمایه‌گذاری حوزه معدن شمال و جنوب استان در حال پیشرفت است و برای صنایع جنبی نیز باید ورود کنیم. فداکار خاطرنشان کرد: توسعه مجموعه مرغ اجداد در کرمان، ایجاد بندر خشک با سرمایه‌گذاری خارجی، کارخانه تولید الکترودهای گرافیتی از دیگر اقدامات در دست پیگیری است. وی با اشاره به ظرفیت مناسب استان کرمان در بخش انرژی خورشیدی از آماده‌سازی پنج سایت انرژی خورشیدی در استان برای سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی خبر داد. استاندار کرمان بیان کرد: در حوزه مسکن در استان کرمان 1600 هکتار زمین اختصاص پیدا کرده و رفسنجان شهر اول در ساخت مسکن است. فداکار گفت: طرح‌های دارای توجیه اقتصادی و فنی در استان حمایت می‌شوند و تامین مالی آنها صورت می‌گیرد.

به گزارش برنا؛ نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان با موضوع برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در محل سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع