پرچمداری کاروان ایران در المپیک باعث غرور و افتخار استندا شهسواری در گفت‌وگو با خبرنگار وزشی خبرگزاری برنا، درباره برگزاری مراسم اختتامیه لیگ تنیس روی میز اظهار داشت: گرفتن مراسم اختتامیه لیگ به نوعی احترام به ورزشکاران است و از مهندس پارسا تشکر می‌کنم که به فکر پینگ‌پنگ است. لیگ بانوان امسال خوب بود و در یکی دو سال اخیر بازیکنان قوی در تیم‌ها پخش شدند. من هم دو سال گذشته با تیم سایپا به عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی رسیده‌ام.

وی درباره شرایط خود پیش از المپیک پاریس گفت: در اردو هستیم و تمرینات را پیگیری می‌کنیم تا بتوانیم همه جوره آماده این رویداد بزرگ شویم. یکی دو مسابقه تدارکاتی خیلی خوب شرکت کردیم و امیدوارم در المپیک پاریس یکی از ما سه نفر تاریخ سازی کنند.

ملی پوش باسابقه پینگ پنگ بانوان ادامه داد:  کار برای من سخت‌تر است و اوضاع نیما و نوشاد بهتر است، اما فرقی ندارد کدام یک از ما مدال بگیریم. مهم تاریخ‌سازی تنیس روی میز ایران است که انشاالله اگر رخ دهد می‌تواند ادامه‌دار باشد تا نام این رشته را بیش از پیش سر زبان‌ها بی‌اندازیم.

شهسواری درباره افتخار پرچمداری کاروان ایران در المپیک تصریح کرد: فکر می‌کنم به دلیل اینکه بار سوم بود به المپیک میروم، با رایزنی مهرداد علی قارداشی، کمیته المپیک تصمیم گرفت تا یکی از پرچمداران من باشم. این اتفاق باعث غرور و افتخار من است و خوشحالم در صف اول تاپ‌ترین ورزشکاران ایران در رژه قرار میگیرم.

پرچمدار کاروان ایران در المپیک پاریس تصریح کرد: علی قارداشی یکی از بهترین روسای فدراسیون‌های ورزشی است. دیدید که در این چند سال چقدر خوب بودیم و چقدر افتخار بزرگ  کسب کردیم و در رده‌های پایه هم عملکرد ما درخشان بود. ما حمایت وزارت ورزش و کمیته المپیک را حس می‌کنیم و امیدوارم تا آغاز المپیک باز هم این حمایت‌ها ادامه دار باشد.

بخوانید:  افزایش تولیدات بنیاد فرهنگی روایت فتح در حوزه کودک و نوجوان

انتهای پیام/منبع