پلتفرم‌های خلاق و دانش‌بنیان بازارگاه ارائه محصول و خدمات را متحول کرد

منبع


|

پلتفرم‌های خلاق و دانش‌بنیان بازارگاه ارائه محصول و خدمات را متحول کرد

یکی دیگر از محصولات این مجموعه دانش‌بنیان که کاربرد بیشتری برای عموم و شرکت‌های کوچک و متوسط نیز دارد، پلاتفرم‌های بازرگاه است. در این گونه پلاتفرم‌ها این امکان فراهم می‌شود که صنوف مختلف فعال در یک حوزه محصولات تولیدی یا وارداتی خود را برای عرضه، ارائه کنند.


انتهای پیام/

یکی از فعالیت‌های این شرکت، توسعه سیستم‌های، مالی، ادارای، خدماتی و سازمانی، شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ دولتی و غیردولتی است. یکی از محصولات تولید شده در این راستا، سامانه جامع مدیریت منابع سازمانی است. این سامانه برخط به یک سازمان ادارای بزرگ اجازه می‌دهد تا کلیه بخش‌ها ، اعم از انبار، خط تولید، بخش ادارای ، مالی و سایر قسمت‌ها را به صورت متمرکز مدیریت کند.

یکی از مشتریان این شرکت، یک شرکت فعال در حوزه پتروشیمی بود که با استفاده از این پلاتفرم توانست کلیه تامین کنندئگان محصولات آن صنعت را در یک بازار مجازی گرد هم آورد. در حال حاضر صدها شرکت خلاق و دانش‌بنیان بازارهای مجازی مختلفی در حوزه‌های مانند کشاورزی، صنعت و خدمات مالی در کشور ایجاد کرده‌اند. این بازارها توانسته‌اند شکل سنتی عرضه کالا و خدمات در کشور را به صورت اساسی دگرگون کنند.

شرکت‌های دانش‌بنیان با استفاده از پلاتفرم‌های مجازی بازارگاه، توانسته‌اند سیستم فروش و خدمات در ایران را متحول سازند و از شکل سنتی خارج کنند.

بخوانید:  حکم مدیرکلی دکتر هاشمی جواهری آماده است و به زودی به وی تحویل داده می شود

وی ادامه داد: در صورتی که بخش خدمات قوی، وجود نداشته باشد، تولید و صنایع کارآمد نیز شکل نمی‌گیرد. از این رو معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری یک برنامه فراگیر ملی برای ورود علم و فناوری به این بخش‌ها، در نظر گرفت و ما نیز با استفاده از این برنامه فعالیت‌های خود را توسعه بخشیدیم.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف