پنج بازیکن اصلی را در ترکیب نداشتیم / بازی بعدی جبران می کنیمسرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: در دیدار با خیبر خرم آباد پنج بازیکن اصلی خود را در ترکیب نداشتیم.


آیا این خبر مفید بود؟

منبع

وی گفت: تا قبل از این بازی در ۹ دیدار گذشته پنج گل خورده بودیم که در بازی مقابل خیبر سه گل دریافت کردیم که این برای تیم منسجم و شایسته شمس آذر اتفاق خوبی نیست و باید به مانند عملکرد خوب در فاز هجومی در فاز دفاعی هم روند رو به رشدی داشته باشیم.

وی افزود: روی نیمکت دست کادر فنی برای تعویض و تغییر در ترکیب خالی بود و نمی توانستیم تغییر زیادی برای جبران نتیجه ایجاد کنیم .

بخوانید:  جام پرچم در راستای عدالت ورزشی در روستاها پیش‌بینی شده است

به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ سعید دقیقی پس از شکست تیمش مقابل خیبر خرم آباد در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ یک باشگاه های کشور گفت: در دیدار امروز میلاد احمدی، عباس عسگری، علی گودرزی، کنعان طاهرزادگان و وحید نعمتی کاپیتان تیم را در اختیار نداشتیم و همین کار را برای ما مقابل خیبر سخت کرد.

دقیقی با اشاره به ضعف خط دفاعی تیمش در بازی امروز مقابل خیبر خرم آباد افزود: متاسفانه با نخستین توپی که روی دروازه ما ایجاد می شود ، گل می خوریم که باید این ضعف را در بازی های آینده جبران کرد.

تیم فوتبال شمس آذر قزوین در چارچوب هفته دهم لیگ یک باشگاه های کشور در خرم آباد با نتیجه ۳-۱ بازی را به خیبر این شهر واگذار کرد.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین افزود: روی نیمکت بازیکنان زیر بیست سال حضور داشتند و البته باید طوری کار کنیم که فاصله زیادی بین بازیکنان اصلی و ذخیره کم سن و سال و جوان وجود نداشته باشد.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف