پویش به عشق علی در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

مبشری بیان کرد: ۲۱ رأس از گوسفندهای قربانی در عید قربان و دهه امامت و ولایت فقط مختص ایتام بوده که توسط حامیان نیکوکار اهداء شد و همچنین هزار پرس غذای گرم نیز  در این ایام، بین خانواده های ایتام توزیع شد.

مبشری به برنامه کمیته امداد در روز عید غدیر اشاره و بیان کرد: پویش «به عشق علی» به منظور جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین همزمان با دهه امامت و ولایت و بخصوص در روز عید غدیر برگزار شد.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دهه ولایت و امامت و همزمان با ولایت مولی الموحدین حضرت علی(ع) پویش به عشق علی در استان برگزار شد.


آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام

وی افزود: در روز عید غدیر به مناسبت ولایت حضرت علی(ع) ابوالایتام ۲۱۰ حامی جدید به حامیان ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ قباد مبشری گفت: در دهه ولایت و امامت و همزمان با ولایت مولی الموحدین حضرت علی(ع) پویش به عشق علی به منظور جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین و کمک به ایتام نیازمند، در استان برگزار شد.

 

 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از ابتدای دهه امامت و ولایت تا پایان این دهه مبارک، بیش از ۹ هزار پرس غذای گرم توسط نیکوکاران و خیران پخت، و بین خانواده های نیازمند استان توزیع شد.پویش به عشق علی در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد


|

منبع