پیام تبریک مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی بمناسبت هفته حمل و نقل

جایگاه استراتژیک استان آذربایجان غربی و نقش مهم آن در جابجایی کالاو ترانزیت بین الملل و از سویی انتخاب این استان بعنوان مسیر تردد زائران اربعین حسینی از سالجاری نیز وظیفه جهادگران بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی را سنگین‌تر می‌کند.

۲۶ آذر ماه، سالروز فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۶۲ مبنی بر تخلیه کالاهای اساسی مردم از بنادر جنوبی کشور، یادآور رشادت رانندگان عزیزی است که با صداقت مثال زدنی، در تمامی مقاطع حساس، از جنگ تحمیلی دیروز تا جنگ اقتصادی امروز ایستادگی کرده اند.

خبرنگار: علی غیور 


|

پیام تبریک مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی بمناسبت هفته حمل و نقل

این روز فرصتی است جهت ارج نهادن به تلاش های فعالین شبکه حمل و نقل جاده‌ای که به عنوان رکن زیربنایی اقتصاد می باشند.

 

‍ به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، متن این پیام بدین شرح است : 


 

پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته حمل و نقل به تلاشگران حوزه لجستیک ، رانندگان و راهداران تبریک گفت.

بخوانید:  تولید صفحات ژل‌مانند برای ترمیم صدمات عصب


آیا این خبر مفید بود؟

پیمان آرامون – مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی


انتهای پیام

منبع

بی شک موفقیت های امروز مرهون مساعی و کوشش های تک تک همکاران گرامی و خانواده‌های گرانقدر شان است که با درک شرایط سخت کاری، برای عزت و سربلندی ایران اسلامی گام بر می دارند.

اینجانب فرا رسیدن هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری را به فعالین شبکه حمل و نقل، اعم از مالکان ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر، رانندگان عزیز، راهداران زحمتکش و همکاران ارجمند در ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی، صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات یکایک شما بزرگواران را در سایه توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف از خداوند متعال خواستارم.