پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی شهادت مامور پلیس در ایذه


پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی شهادت مامور پلیس در ایذه

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع

اینجانب شهادت این مدافع حریم امنیت وطن را به حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مردم شریف استان خوزستان و صیدون و خانواده بزرگوارش صمیمانه تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند سبحان برای این شهید والا مقام ، رحمت واسعه، رضوان الهی و همنشینی با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و برای خانواده مکرم و داغدار ایشان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

 

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، علی اکبر حسینی محراب در پی شهادت سروان محمد قنبری مامور فراجا در ایذه پیامی نوشت و منتشر کرد.

شهادت مجاهدانه، شهید سروان”محمد قنبری” از شهدای راه تامین نظم و امنیت جامعه، مایه تألم و تأثر فراوان شد. یاد و خاطره این مامور سرافراز و شهید مدافع حریم امنیت که جان خود را در راه ایجاد نظم و آرامش و مبارزه با اخلال‌گران امنیت جامعه در شهرستان ایذه در طبق اخلاص گذاشت، در خاطر مردم قدرشناس جاودانه خواهد ماند.

بخوانید:  نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره چهل‌ویکم فجر

علی اکبر حسینی محراب

 

بی‌تردید درخت تنومند انقلاب اسلامی به برکت خون مطهر این شهدای گرانقدر، بالنده‌تر و باشکوه‌تر گشته و دشمنان کوردل ایران اسلامی، در دستیابی به آرزوی عبث خود برای دسیسه‌چینی به منظور ضربه زدن به نظام مقدس و میهن عزیزمان، همچون همیشه مایوس و درمانده‌ خواهند شد.

بسم الله الرحمن الرحیم