پیام تسلیت رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پی شهادت آیت‌‌الله رئیسی

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور در پیامی شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت، متن پیام بدین شرح است:
ولا تحسبنّ الّذین قتلوا فی سبیل اللّه أمواتًا ۚ بل أحیاءٌ عند ربّهم یرزقون
انالله و اناالیه راجعون
خبر شهادت  حضرت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور مردمی، متعهد و پرتلاش کشورمان و همراهان بزرگوار ایشان  واصل و  منجر به تاثر و اندوهی وصف ناشدنی گردید. این پرورش یافته مکتب و گفتمان انقلاب اسلامی، در مسیر خدمت به مردم جان خود را در طبق اخلاص گذاشت و تا آخرین لحظات حیات بابرکت خویش لحظه‌ای از این هدف مقدس و خداپسندانه غفلت نورزید. دفاع  و صیانت سرسختانه و تحسین برانگیز رئیس جمهور مکتبی و شهیدمان از آرمانها، اصول و مبانی انقلاب اسلامی و تلاش وافر ایشان جهت اتکا به توانایی‌ها و ظرفیت‌های عمیق داخلی در مسیر رشد و شکوفایی فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور، همواره زبانزد خاص و عام بود.  
حمایت‌های بی دریغ شهید آیت الله رئیسی از عرصه فرهنگ و دیپلماسی فرهنگی، نام دولت سیزدهم را به عنوان مجموعه‌ای دغدغه‌مند در راستای عمل به منویات رهبر حکیم و معظم انقلاب اسلامی در این حوزه مهم ثبت و ضبط نمود.  
بدون شک تحمل این مصیبت سخت و جانکاه، برای دوستداران ایران اسلامی صعب و طاقت فرساست، اما در روز ولادت حضرت ثامن الاحجج علیه السلام، در سایه توسل به این امام همام، در برابر تقدیر و امر مطاع پرورگار عالمیان سر تسلیم و رضا فرود می‌آوریم.  
بدون شک تلاش‌های بی دریغ و خالصانه رئیس جمهور شهیدمان، رهتوشه‌ای ارزشمند در حیات ابدی و جاوید ایشان خواهد بود.
 شهادت این خادم بزرگ ملت ایران را به حضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (دام غزه)، بیت شریف و داغدار  ایشان، خصوصا سرکار خانم دکتر علم الهدی و جناب آیت الله علم الهدی امام جمعه محترم مشهد مقدس، همه اعضای محترم هیات دولت و سایر بازماندگان  تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. همنشینی شهید آیت الله رئیسی و همراهان بزرگوار ایشان با ائمه معصومین علیهم السلام، امام راحل (ره) و ابرار و صالحین، دعای قلبی و عمیق همه ما در حق این شهید راه خدمت  خواهد بود.  

بخوانید:  دریافت مجوز جذب هزار اعضای هیات علمی برای دانشگاه های علوم پزشکی

انتهای پیام/
                                                                



منبع