پیام تسلیت رئیس فرهنگستان علوم در پی شهادت رئیس جمهور

رئیس فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران

شهید گرانقدر حضرت آیت الله رئیسی سراسر شور در عبادت خالق و خدمت به مردم به ویژه طبقه محروم کشور عزیزمان ایران بود. نام نیک و یاد و خاطره این عزیزان تازه سفر کرده به ویژه رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی در کتاب زرین خادمین به کشور عزیزمان ایران که ایران امام رضا علیه آلاف التحیه و الثناء می‌باشد، جاودانه خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمدرضا مخبر دزفولی رئیس فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در پیامی شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران و همراهان گرامیشان را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتهای پیام/منبع

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

محمدرضا مخبر دزفولی

خبر جانکاه و مؤلمة شهادت رئیس جمهور مؤمن، مردمی، خدوم، با اخلاص و متواضع حضرت آیت الله رئیسی به همراه یاران صدیق خود؛ وزیر محترم امور خارجه امیرعبداللهیان؛ آیت الله آل هاشم، نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و استاندار محترم آن خطه مالک رحمتی و سایر همراهان شهید را صمیمانه به ملت شریف و بزرگوار ایران و به محضر مقام معظم رهبری و خانواده مکرم آن عزیزان و به ویژه همسر بزرگوار و فهیم رئیس جمهور شهید، علم‌الهدی تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن شهدای گرانقدر علو درجات، غفران و رحمت واسعه الهی مسئلت دارم.

بخوانید:  پایان کار نمایندگان ایران با کسب هفت مدال رنگارنگ در کاراته وان ترکیه