پیام دعوت‌ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برای‌ حضور در راهپیمایی‌ روز جهانی قدس

ملت غیور ایران نیز همه ساله و هم صدا با این آزادگان جهان، در حمایت از فلسطین اشغالی و به امید رهایی مردم مظلوم این کشور از سیطره­ اسراییل غاصب، فریادهای متحدانه­ خود را با مشت هایی گره کرده و صدایی رسا سر می دهد.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، حجت الاسلام و المسلمین رضا کلاه کج امروز پنج شنبه 24 فرودین ماه با انتشار بیانیه ای از آحاد ملت شریف ایران و به ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان خوزستان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

اینجانب از ملت شریف ایران و به ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان خوزستان دعوت می نمایم همچون سالیان گذشته با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر این میراث ارزشمند و جاودانه حضرت امام خمینی(ره) را پاس داشته و همراهی خود برای نابودی این یاران ِ ضعیف ِ شیطان را اعلام نمایند.


منبع

شعارهای آزادی خواهی و استقلال طلبی که ملت شریف ایران چند دهه قبل در روزهای انقلابی ِ خویش سر می داد، با تدبیر امام عظیم الشأن این انقلاب در نام گذاری روزی به نام روز قدس به خواسته هایی جهانی بدل گشت. در این روز ملت های آزاده جهان با حق جویی و عدالت خواهی، استقلال ملت های مظلوم و ستم دیده و آزادی آنان از یوغ استکبار را فریاد می زنند.