پیراهن شماره 10 پرسپولیس به یک رئالی رسید!

انتهای پیام //

 

منبع

سفیر اسپانیا در ایران، امروز در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد. وی در گفتگو با رضا درویش از علاقه به کمک در جهت توسعه فوتبال در ایران و ایجاد ارتباط بین سرخپوشان با باشگاه‌های اسپانیایی در این راستا گفت.


آیا این خبر مفید بود؟


مسایل ورزشی از جمله هماهنگی‌ها برای فراهم آمدن شرایط همکاری‌ بین باشگاه پرسپولیس و باشگاه‌های اسپانیایی به‌ویژه در بخش‌های آموزشی، توسعه فوتبال و فوتبال پایه، از موارد مورد بحث بود. در این نشست صمیمانه همچنین درباره بررسی امکان برگزاری دیدارهای دوستانه صحبت شد.

وی همچنین با اشاره به حضور په‌په لوسادا در کادر فنی، افزود: وی شخصیت بالایی دارد و با توجه به تخصصی که دارد، امیدواریم در کنار هم قهرمانی پرسپولیس را تجربه کنیم و آن را جشن بگیریم.

گفتنی است در پایان دیدار امروز رضا درویش هدایایی را به رسم یادبود تقدیم سفیر اسپانیا در ایران کرد که پیراهن شماره 10 سرخپوشان منقش به نام خود سفیر جزو آن ها بود.

در این ملاقات مدیرعامل پرسپولیس نیز ضمن خیر مقدم به سفیر اسپانیا در کشورمان و تشکر از وی به خاطر حضور در باشگاه، گفت: ما در باشگاه پرسپولیس واقعا خواهان و مشتاق ارتباط با باشگاه‌ها از لیگ‌های معتبر، به ویژه اسپانیا به منظور استفاده از دانش و تجربه در بخش‌‌های اقتصاد، آموزش، فوتبال پایه و حرفه‌ای‌سازی هستیم. امیدواریم با کمک آقای سفیر که خود ورزشی هستند، امکان چنین همکاری‌هایی فراهم شود.

بخوانید:  رخصت یک استقلالی از فرهاد مجیدی

مربی اسپانیایی پرسپولیس هم در جریان این دیدار اظهار کرد: پرسپولیس تیم شماره یک ایران است. خوشحال هستم و افتخار می‌کنم که در تیم شماره یک که محبوب‌ترین نیز هست، حضور دارم و فعالیت حرفه‌ای خود را دنبال می‌کنم.


|

پیراهن شماره 10 پرسپولیس به یک رئالی رسید!

آنخل لوسادا فرناندز که خود یک رئالی سرسخت است در بخشی از صحبت‌های خود در جریان این دیدار اظهار داشت: باشگاه محبوب من در ایران، پرسپولیس است. من خیلی خوشحال هستم که امروز این جا حضور دارم. امیدوارم بتوانم در جهت کمک به توسعه فوتبال در ایران و ارتباطات اجتماعی دو کشور باعث ایجاد روابط بین باشگاه پرسپولیس و باشگاه‌هایی مطرح در اسپانیا شوم.

بخوانید:  تغییر چهره قلب تهران با نقاشی دیواری 2 هزار و 200 مترمربع