پیروزی مس رفسنجان در دربی استان کرمان

دقیقه 28: ارسال میلاد خدایی اصل به روی دروازه را ابتدا لک به صورت ناقص دفع کرد، توپ مقابل صالح محمدی افتاد و این بازیکن با یک ضربه قیچی برگردان دیدنی توپ را روانه دروازه کرد که رامتین سلیمان زاده با حضور به موقع در درون دروازه، توپ را با سر از روی خط دروازه بیرون کشید.

دقیقه 26: شوت راه دور میلاد خدایی اصل با پای چپ، از کنار دروازه مس رفسنجان به بیرون رفت.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ دربی کرمان یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر بود که بازیکنان تیم رفسنجان موفق شدند با 2 گل از سد میزبان خود گذشته و به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند.


آیا این خبر مفید بود؟

دقیقه 90+3: کاظمیان پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که ضربه او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

لوسیانو پریرا که در این دیدار فوق العاده پرتلاش ظاهر شد، 90 دقیقه را در زمین حضور داشت و بارها خط دفاعی مس کرمان را آزار داد. علاوه بر گل نخست، او فرصت هایی را برای هم تیمی هایش خلق کرد. پریرا همچنین 7 عملکرد دفاعی داشت و بارها به کمک خط دفاع تیمش آمد. او در این بازی 43 لمس توپ داشت و 85 درصد پاس هایش نیز درست بودند و یکی از عوامل پیروزی رفسنجانی ها بود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

در دقیقه 27 و ظرف یک دقیقه، مس کرمان چند موقعیت فوق العاده گلزنی را از دست داد. ابتدا ضربه کاظمیان را حامد لک دفع کرد، در برگشت شروین بزرگ صاحب موقعیت شد که شوت او با برخورد به جفرسون راهی کرنر شد. در ادامه و روی ارسال خدایی اصل، صالح محمدی با ضربه قیچی برگردان تماشایی، تا آستانه گلزنی پیش رفت که رامتین سلیمان زاده توپ را از روی خط بیرون کشید و دروازه تیمش را نجات داد.

بخوانید:  مجوز بازی بیرانوند صادر شد

این بازی با حمله بازیکنان میزبان آغاز شد. عارف رستمی روی یک پاس پشت مدافعین صاحب موقعیت شد که ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. پس از این موقعیت، تا زمان گل نخست بازی فرصتی به روی دروازه ها خلق نشد. در دقیقه 15 و روی یک کار تیمی زیبا، شیمبا توپ را به منشا داد، او مهدی حسینی را صاحب فرصت کرد و این بازیکن نیز در دهانه دروازه، توپ را به شیمبا داد و این بازیکن نیز دروازه خالی را باز کرد.

بهترین بازیکن میدان:

دقیقه 77: حسین دوستدار در محوطه جریمه صاحب توپ شد. در شرایطی که فقط حامد لک را مقابل خودش داشت، تعلل این بازیکن باعث از دست رفتن این موقعیت خوب شد.

در ادامه نیز تلاش بازیکنان 2 تیم برای رسیدن به گل بی نتیجه بود و مس رفسنجان توانست دربی کرمان را با 2 گل برنده از زمین خارج شود با رسیدن به امتیاز هفدهم، به صورت موقت تا رتبه پنجم جدول نیز بالا آمد. فرشید باقری در دقیقه ۴۱ و حامد لک در دقیقه ۷۵ از مس رفسنجان اخطار گرفتند.

انتهای پیام

دقیقه 27: پاس پشت پای شروین بزرگ به کاظمیان رسید که شوت محکم او را حامد لک با یک سیو فوق العاده دفع کرد. در ادامه توپ برابر شروین بزرگ قرار گرفت که ضربه او در آستانه ورود به دروازه با برخورد به جفرسون باهیا راهی کرنر شد تا کرمانی ها در چند ثانیه، 2 موقعیت مهم را از دست بدهند.

دقیقه 85: باز هم روی یک پاس در عمق، رفسنجانی ها صاحب موقعیت تک به تک شدند. این بار فراز امامعلی در موقعیت گلزنی قرار گرفت که شوت محکم و سرکش این بازیکن را شهریاری، سنگربان کرمانی ها راهی کرنر کرد.

بخوانید:  حواشی رونالدوی اورجینال ادامه دارد!

در ادامه بازیکنان 2 تیم موقعیت چندانی خلق نکردند و بازی با همان یک گل به پایان رسید. در نیمه دوم نیز تا لحظه به ثمر رسیدن گل ترکمان، اتفاق خاصی در جریان بازی رخ نداد. در دقیقه 58 و روی پاس دیدنی فرشید باقری، مهدی ترکمان تازه وارد با گلر حریف تک به تک شد و پس از دریبل شهریاری، توپ را به تور دروازه چسباند تا مس رفسنجان به دومین گل خود نیز دست پیدا کند.

در ادامه میزبان می توانست یکی از گل ها را جبران کند. در دقیقه 66 عارف رستمی در دهانه دروازه توپ را در اختیار گرفت که ضربه این بازیکن پس از برخورد به شاهین توکلی، به کرنر رفت. دقایقی بعد نیز حسین دوستدار در مصاف تک به تک با حامد لک قرار گرفت ولی تعلل بیش از اندازه این بازیکن، باعث از دست رفتن فرصت گلزنی کرمانی ها شد.

دقیقه 35: سیدمهدی حسینی در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 6: یک پاس پشت مدافعین مس رفسنجان به عارف رستمی رسید که شوت تک ضرب این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

لحظات حساس: