پیوند آسمانی ۲۰۲ زوج جوان در اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت

انتهای پیاممنبع

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت الاسلام محمدرضا انصاری روز سه شنبه درگفت و گویی افزود: اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت در طول دهه کرامت، با فراهم کردن سه سفره عقد با تزیینات اسلامی و القاب حضرت معصومه(س)، میزبان زوج‌های جوان بود.

وی خاطرنشان کرد: در صورت خالی بودن ظرفیت امکان رزرو نوبت تا چهارده روز آینده وجود دارد و پس از تکمیل اطلاعات در سامانه ثبت‌نام اتاق عقد، پیامکی از شماره ۳۰۰۰۱۱۲۲ مبنی بر ثبت و رزرو زمان عقد برای متقاضی ارسال خواهد شد.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان برای استفاده از اتاق عقد حرم مطهر حضرت معصومه(س) می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/wed فرآیند ثبت‌نام را انجام دهند و یا با مراجعه به پرتال جامع آستان حضرت معصومه(س) در بخش پرتال‌ها بر روی گزینه پیوند آسمانی کلیک کرده و مراحل ثبت‌نام اتاق عقد را دنبال کنند.

در اتاق عقد حرم حضرت معصومه(س) سالانه بیش از ۲ هزار عقد انجام می‌شود.

انصاری افزود: برای ثبت‌نام اتاق عقد حرم مدارکی از جمله تصویر برگه جواب آزمایشگاه، تصویر فرم تکمیل شده رزرو نوبت که در سایت قابل دانلود است، تصویر صفحه دوم شناسنامه زوجین و تصویر طلاق‌نامه یا گواهی فوت همسر در صورت ازدواج دوم عروس ضروری است.

وی با بیان این‌که اتاق عقد حرم در مناسبت‌های مختلف میزبان جشن عقد زوج‌های جوان است، اضافه کرد: سه اتاق عقد حرم مطهر سال گذشته میزبان ۸۰ زوج در شب و روز میلاد امام‌زمان(عج)، ۷۵ زوج جوان از شب تا شام عید سعید مبعث و ۵۰ زوج در سالروز ازدواج امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) بود.

بخوانید:  انتخابات مظهر مشارکت مردم در کانون‌های تصمیم‌گیری نظام است