چرخه انتخابی تیم ملی شرایط را بهتر کرده است


کاویانی نژاد: چرخه انتخابی تیم ملی شرایط را بهتر کرده است

برترین کشتی گیر رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور گفت: یکی از با کیفیت ترین قهرمانی های کشور در سالیان اخیر به میزبانی سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ امین کاویانی نژاد قهرمان وزن 77 کیلوگرم  گفت: تمام مدعیان در این مسابقات حضور داشتند که خدا رو شکر توانستم با شکست حریفانم به مدال طلا برسم.

وی افزود: پس از بازی های کشورهای اسلامی با آسیب دیدگی مواجه شدم که دو ماه از میادین دور بودم اما پس از رفع مصدومیت تمرینات فشرده خود را در شهرستان اندیمشک زیر نظر مربیان خود انجام دادم و با آمادگی کامل پای در مسابقات کشوری گذاشتم.

کاویانی نژاد به برگزاری چرخه انتخابی تیم ملی اشاره کرد و گفت: برگزاری چرخه انتخابی شرایط را خیلی بهتر کرده است و کشتی گیران با انگیزه مضاعفی برای پوشیدن دوبنده ارزشمند تیم ملی تلاش می کنند.

قهرمان وزن 77 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور ادامه داد: بیش از 40 کشتی گیر در وزن 77 کیلوگرم شرکت کرده بودند که خدا رو شکر با پیروزی در 6 مسابقه و تنها با از دست دادن 2 امتیاز توانستم قهرمان شوم.

وی در پایان از شرکت کنندگان در نظرسنجی فدراسیون کشتی برای انتخاب بهترین کشتی گیر مسابقات قهرمانی کشور، قدردانی کرد و گفت: از تمامی کسانی که به بنده رای دادند تشکر می کنم و امیدوارم با کسب مدال های رنگارنگ دل آن ها را شاد کنم. 

 انتهای پیام //

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع