چطور بدون اینترنت و رایگان در اربعین با عزیزانمان صحبت کنیم؟

پیام‌رسان بله امسال هم مانند سال‌های گذشته با ارائۀ سامانه اعلام وضعیت در سفر اربعین همراه و هم‌قدم شماست. فرقی ندارد زائر اربعین باشید یا یکی از دوستان یا اعضای خانواده‌‌تان مسافر عتبات باشد؛ در هر دو حالت سامانه ارتباطی اربعین بله به شما کمک می‌کند تا رایگان و بدون اینترنت و سیم کارت عراقی از حال یکدیگر باخبر شوید.

انتهای پیام/

منبع

سامانه اعلام وضعیت اربعین ، از مهرماه ۱۳۹۸ برای نخستین بار در کشور و با هدف ایجاد ارتباط رایگان و بدون نیاز به اینترنت برای زائران اربعین، به‌همت «پیام‌رسان بله» ارائه شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ما برای وصل کردن آمدیم!

اگر قصد دارید از حال مسافر یا همسفرتان باخبر شوید، وارد «تب ویترین» اپلیکیشن بله شده و در «سامانهٔ اعلام وضعیت»، گزینهٔ «مشاهدهٔ وضعیت» را انتخاب کنید. در قسمت مشاهده وضعیت، شمارهٔ فردی که می‌خواهید از او خبر بگیرید را وارد کرده و آخرین وضعیت او را مشاهده کنید.

چطور بدون اینترنت و رایگان در اربعین با عزیزانمان صحبت کنیم؟

«بله» درپیاده‌روی اربعین همراه و هم‌قدم شماست!

برای ثبت آخرین وضعیت خودتان، وارد «تب ویترین» اپلیکیشن بله شوید و در «سامانهٔ اعلام وضعیت»، گزینهٔ «اعلام وضعیت» را انتخاب و آخرین وضعیت خودتان را نوشته و ثبت کنید. بعد از ثبت وضعیت، همسفران و عزیزانتان می‌توانند از وضعیت فعلی شما باخبر شوند.

«سامانه اعلام وضعیت اربعین بله در این سفر معنوی همراه و هم‌قدم شماست تا حلقهٔ اتصالی باشد میان شما و عزیزانتان».

برای استفاده از سامانه اربعین بله، اپلیکیشن بله را نصب با به‌روزرسانی کنید.  

برای استفاده از سامانه ارتباطی اربعین بله، نیازی به آنلاین بودن و یا داشتن سیم‌کارت عراقی نیست! تنها کافی‌‌ست اپلیکیشن بله را در طول سفر همراهتان داشته باشید.