چگونه بفهمیم دختر یا پسری دوستمان دارد؟

در علم روانشناسی برای درک احساسات طرف مقابل راه هایی وجود دارد که حتی اگر شخص موردنظرتان انسان خجالتی نیز باشد می توانید به خوبی احساسش را نسبت به خودتان بفهمید، برای فهمیدن این رازهای مهم در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

وقتی فوق‌العاده خوشحال هستیم، می‌توانیم مثل احمق‌ها بخندیم، زیرا نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم. یکی از نشانه های خانمی که شما را دوست دارد این است که وقتی در کنار شماست گاهی بی دلیل از خوشحالی لبخند می زند.

۶- در مورد آینده صحبت می کند

برخی از احساسات در لحن صدا نیز به همین صورت بیان می شود، مثلاً صدای بلند یا قوی می تواند نشانه خشم و عصبانیت فرد باشد و همچنین اعتماد و علاقه او به موضوعی را بیان کند. لحن کم یا آرام، احساسات مختلفی مانند احساس آرامش، رضایت، صمیمیت، دوستی، غم و خستگی را منتقل می کند. اگر لحن صدا با تنفس عمیق آرام باشد، نشانه ترس، خجالت یا اضطراب است.

۳- مردانی که زبان عشق ندارند

این مورد بیشتر برای خانم ها می باشد زیرا خانم ها بیشتر از آقایون به طالع بینی اعتقاد دارند. ممکن است این مورد برای شما کمی عجیب و غیرقابل باور باشد اما در اکثر مواقع فال ها می توانند به خوبی آینده ما را پیش بینی کنند. به عنوان مثال در زمینه اخترشناسی فال های جالب و واقعی مثل فال فهمیدن حس طرف مقابل وجود دارد که شما می توانید روزانه توسط آن بفهمید معشوقتان در حال حاضر چه احساسی به شما دارد.

بسیاری از مردان علاقه خود را پشت کلمات تکان دهنده پنهان می کنند. اینگونه مردها سعی می کنند با عشقشان شوخی های خنده دار و زننده ای بکنند اما در واقع آن ها شما را خیلی دوست دارند و از روی غرور یا بخاطر داشتن خشونت کلامی اینگونه رفتار می کنند.

بخوانید:  تسهیل خدمات تجاری در گمرک موجب رونق اقتصادی می شود

۴- سعی می کنند با شما تماس چشمی برقرار کنند

و یا اگر در طول ساعات شبانه روز ساعت های جفتی مثل ۱۱:۱۱ یا ۲۳:۲۳ را زیاد روی صفحه گوشی یا ماشین خود مشاهده می کنید این یک نشانه خوب است و می توانید با دیدن فال ساعت خود متوجه شوید که مخاطبتان هم اکنون چه احساسی نسبت به شما دارد.

۲- به لحن صدای طرف مقابل توجه کنید

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد انسان ها از صدا برای بیان و مدیریت احساسات خود استفاده می کنند، اما برخی از احساسات را نمی توان از طریق صدا بیان کرد. به عنوان مثال، حالت هایی مانند آرامش، خستگی، رضایت و اعتماد به نفس به راحتی با لحن صدای فرد تشخیص داده می شود، اما احساساتی مانند ترس، دوستی، شادی و غم اینگونه نیستند.

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد

۵- وقتی دختری با شماست به طور تصادفی لبخند می زند

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان دوستمان دارد

۸- او برای شما ایستادگی می کند

اگر برای کسی مهم و خاص هستید، او در مورد شما کنجکاو خواهد شد. آنها رفتار شما را به دقت بررسی می کنند تا بیشتر در مورد شما بفهمند و در مورد رفتار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. به خاطر داشته باشید که این افراد گاهی اوقات ممکن است کمی خجالتی، ساکت و محجوب به نظر برسند، اما همیشه به شما گوش می دهند و به جزئیات توجه می کنند.

چگونه از عشق کسی به خود مطلع شویم؟ اگر کسی واقعا به ما علاقه مند باشد به خوبی می توانیم احساسات آن شخص را از طریق صحبت ها، حالات چهره و زبان بدنش بفهمیم، اما هر چقدرم هم که طرف مقابلمان انسان قابل اعتمادی باشد باز هم گاهی شک می کنیم و از خود می پرسیم که آیا این شخص واقعاً ما را دوست دارد؟

بخوانید:  پرسپولیس بازی به بازی بهتر می شود/ به تاج تبریک می گویم

محتوای این مطلب تبلیغاتی است و توسط سفارش‌دهنده، تهیه و تنظیم شده استمنبع

از کجا بفهمیم چه کسی دوستمان دارد

۱- استفاده از فال و طالع بینی های سنجش عشق و احساس طرف مقابل

همچنین اگر حس کردید که شخصی شما را دوست حتما به نحوه صحبت کردن آن با خودتان و سایر افراد توجه کنید. معمولا اگر آن شخص شخصیت برونگرایی داشته باشد سعی می کند با شوخی کردن و گفتن جملات کوتاه عاشقانه توجه شما را به خودش جلب کند.

به پایان مقاله نشانه های عشق واقعی رسیدیم، آیا شما نیز تاکنون متوجه عشق پنهای یک نفر به خودتان شده اید؟ چه نشانه هایی از آن شخص دیدید؟ حتما از بخش نظرات آن را برای ما بنویسید.

همچنین خانمی که شما را دوست داشته باشد دائما مثل یک شریک تجاری برای انجام کارهایش از شما مشورت می گیرد و نظر شما برایش خیلی مهم است و سعی می کند با گفتن کلماتی مثل «ما» و «با هم» خودش را به شما نزدیک تر کند.

اگر خانم یا آقایی در مورد آینده ای که با شما دارد اشاره ای نمی کند و مدت زمان نسبتا زیادی از رابطه شما گذشته است، نشانه آن است که ممکن است تا آخر عمر شما را دوست نداشته باشد. یکی از واقعی ترین نشانه های مردی که شما را دوست دارد این است که می خواهد تا آخر عمر با شما باشد و می ترسد شما را از دست بدهد.

۷- کنجکاوی خود را به شما نشان می دهند

اگر آقایی شما را دوست داشته باشد با دیدن شما در کنار آقایان دیگری بسیار ناراحت می شود و معمولا در چنین زمان هایی رفتارش با شما سرد می شود و مثل گذشت با شما گرم نمی گیرد. پس اگر چنین رفتاری را از شخصی دید حتما با آن شک کنید زیرا این آقا به شما علاقه مند است.

بخوانید:  هدف از برگزاری دوره راه‌های مقابله با تخلیه تلفنی، شناسایی تهدیدات و اسفاده از شگردهای قانونی مجاز برای حفاظت است

سیندی بارتولومه، نویسنده و متخصص روابط عاطفی، می گوید: وقتی به کسی که دوستتان دارد سلام می کنید این افراد با اشتیاق و علاقه مستقیم در چشمان شما نگاه می کنند، همچنین این افراد حتی زمانی که توجه شما در جای دیگری است به شما خیره می شوند و وقتی به آنها نگاه می کنید به شما لبخند می زنند.

یکی از بزرگترین نشانه یک آقایا یا یک خانم محافظت کردن از عشقشان تحت هر شرایطی می باشد. چنین شخصی از شما در برابر رفتار نا مناسب دیگران با تمام وجود دفاع می کند و نمی گذارد شما به خاطر چنین مسائلی ناراحت شوید. زیرا برای یک فرد عاشق بدترین چیز این است که ببیند عشقش ناراحت می باشد.

۹- فرد عاشق حسود می شود و شما را مثل یک شریک می بیند