کارآمدی در نظام اداری در گزینش افراد مورد توجه قرار گیرد


کریمی  : کارآمدی در نظام اداری در گزینش افراد مورد توجه قرار گیرد

معاون توسعه مدیریت و منابع و عضو هسته گزینش استانداری فارس گفت: از آنجا که امروز یکی از دغدغه های اصلی مردم و مسئولان مساله اشتغال است، باید در گزینش افرادی انتخاب شوند که در نظام اداری کارآمدی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس ، عبدالعلی کریمی در نشست شورای هم اندیشی گزینش دستگاه های اجرایی استان با تاکید بر اینکه برای انتخاب افراد در پست های مختلف نظام باید حساسیت داشته باشیم، اظهار داشت: افرادی که واجد شرایط نیستند نباید جایگاهی را اشغال کنند؛ بر این اساس سلامت نظام اداری و بهبود کارآمدی در گرو فعالیت های گزینشگران است.

وی گزینش را در جهت تعیین نیروهای کارآمد، توانمند و متعهد برای خدمت به مردم لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: این موضوع وظیفه گزینش است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ادامه داد: گزینشگران همزمان که حقوق نظام را باید در نظر داشته باشند باید حافظ حقوق مردم نیز باشند و نگذارند حق کسی تضییع شود.

کریمی گفت: در گزینش افراد صالح بدون روابط و هیچ ملاحظه ای اقدام شود؛ میزان در گزینش، حال فعلی افراد است که این جزء اصول قانون گزینش است.

عضو هسته گزینش استانداری فارس تاکید کرد: به متولیان امر گزینش توصیه می شود اجازه ندهند که ضوابط بر روابط و هر حواشی دیگری بر گزینش حاکم باشد.

وی افزود: با توجه به سیاست دولت مردمی رئیس جمهور محترم ، در گزینش باید نیروهای انتخاب شوند که سبب افزایش اعتماد مردم به نظام شده و در مسیر خدمات به مردم و نظام صحیح اداری، قدم موثری برداشته شود.

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع