کار دشواری در جام جهانی داریم/ انتظارات از تیم ملی منطقی باشد


سیدحسین سیدصالحی در گفت‌وگو با برنا

کار دشواری در جام جهانی داریم/ انتظارات از تیم ملی منطقی باشد

بازیکن سابق بانک ملی و سیاه جامگان بر این باور است که تیم ملی با یک شکست و دو تساوی به کار خود در جام جهانی پایان می‌دهد.

سیدحسین سیدصالحی، پیشکسوت فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص افتتاح رادیو ورزش اظهار داشت: این اقدام کار بزرگی است و باید از مدیریت و مسئولان صدا و سیما تشکر کنیم که با افتتاح رادیو مختص به جام جهانی امکان رصد کامل این رقابت ها را برای مردم فراهم آورده اند و با توجه به اینکه در یک ماه آتی تمام نگاه ها تحت تاثیر جام جهانی است این رادیو می تواند شور و اشتیاق را در جام جهانی برای مردم دوچندان کند.

کارشناس فوتبال در خصوص سه بازی پیش روی ایران در جام جهانی تاکید کرد: کار ما در این گروه کار آسانی نیست. تیم ملی در بازی اول خود برابر تیمی به میدان می رود که نایب قهرمان یورو ۲۰۲۰ شده و در جام جهانی گذشته نیز عنوان چهارم را از آن خود کرد. ما باید در این دیدار کم اشتباه و با استراتژی خاص به میدان برویم و در مجموع تلاش کنیم در این سه بازی ضمن ارائه فوتبال زیبا در نتیجه گیری نیز موفق عمل کنیم.

وی با اشاره به سطح انتظارات از تیم کی‌روش برای صعود به مرحله بعد هم افزود: جام جهانی می تواند جام شگفتی ها باشد و اتفاقات جالبی در آن رخ دهد اما با انتظارات زیاد نباید بار و فشار روانی مضاعفی را به تیم تحمیل کرد. حریفان ما در مرحله گروهی تیم های قدرتمندی هستند و  کار ساده ای در این بازی ها نداریم. درست است کی‌روش با ۸ سال حضور فوتبال ایران شناخت خوبی از فوتبال ما دارد اما این مسئله برای ایجاد شرایط صعود برای ما کافی نیست. باید در این سه بازی از اشتباهات حریفمان بهره بگیریم و با کمترین اشتباه در این بازی های سخت به میدان برویم.

سیدصالحی بازی ایران در مرحله گروهی را این چنین پیش بینی کرد و به خبرنگار برنا گفت: به نظر من، ما برابر انگلیس بازی را به حریف واگذار خواهیم کرد و برابر ولز و آمریکا نیز دو تساوی را به دست می آوریم و با دو امتیاز به کار خود در جام جهانی پایان خواهیم داد.

پیشکسوت فوتبال در مورد پیش بینی خود از قهرمان جام جهانی خاطرنشان کرد: به نظر من برزیل مدعی اصلی قهرمانی محسوب می‌شود. این در حالی است که تیمی مثل پرتغال جزو تیم‌های خوب و مدعی است و می‌تواند امسال و در این دوره از جام جهانی قهرمان شود.

خبرنگار: علی شفیعی جم

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع