کاهش تورم، دشوار اما شدنی است / ملت ایران، سزاوار هر خدمت هستند

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این ملت سزاوار هر خدمتی هستند و ان شاءالله مسئولان می بایست برای گشایش امور، از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به وقایع سال گذشته، گفت: سال گذشته سال پرفراز و نشیبی بود و تلخی ها و شیرینی هایی بر ملت ما گذشت. فتنه هایی ظهور کرد که دشمنان برای ملت ما ترسیم کرده بودند و برای آن هماهنگی ها و هزینه های گزاف کرده بوده اند اما ملت بصیر ایران با حضور مقتدرانه خود، توطئه ها را ناکام گذاشت و این از الطاف حق تعالی است که این سرمایه گرانقدر الهی و اجتماعی را در اختیار نظام ما قرار داده است و ملت را برای مقابله با دشمنان آماده ساخته و مردم با بصیرت و وقت شناس با حضور میلیونی در راهپیمایی ها، حجت را بر همگان تمام کردند و همه فریب کاری ها را ناکام گذاشتند.

وی تاکید کرد: ما مطمئن هستیم که قوای مختلف و مسئولان برای تحقق این منویات تلاش دارند و ان شاءالله خداوند هم کمک خواهد کرد تا کاهش تورم علی رغم دشوار بودن، محقق شود. مجموعه سرمایه ها و امکانات غنی موجود در کشور و نیروی انسانی متخصص و جامعه جوان و منابع فراوان گشایش ها را ممکن می کند. امیدواریم در مجمع تشخیص مصلحت نیز در چارچوب وظایف و ماموریت هایش توفیق خدمت داشته باشیم.

 

در ادامه جلسه، ذوالقدر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان، در خصوص دستور جلسه امروز صحن مجمع با اشاره به بررسی و تصویب سیاست های کلی توسعه دریامحور در جلسات گذشته، توضیحاتی ارائه نمود.

بخوانید:  پافشاری رسانه‌های فارسی‌زبان‌ بیگانه برای اثبات یک خبر جعلی

در این جلسه که فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش و نیروی راهبردی دریایی سپاه و نماینده شورای توسعه مکران نیز حاضر بودند، مقرر شد پیشنهادهای تکمیلی این بند در کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع بررسی شود.

در ابتدای این جلسه، آیت الله آملی لاریجانی با تبریک سال نو، ماه رمضان و میلاد کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) گفت: از خداوند متعال می خواهیم قلوب ما را به انوار معرفت و محبت خودش و انوار معرفت و محبت اهل بیت عصمت و طهارت منور فرماید. در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، ما را مشمول عواطف رحمت خود قرار دهد و دعاهای معصومین، مومنین و خواص اولیای الهی را در مورد ملت ما برآورده سازد.

منبع