کسی نیستم که در مورد انتقام فکر کنمبه گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان اظهار داشت: به هر حال این مسابقات، مسابقات جام حذفی است که فقط یک تیم از دو تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند و مساوی قبول نیست. با تیم خوب ملوان بازی داریم، امیدوارم در این مسابقه خودمان باشیم و گل‌هایی که باید را بزنیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

 

وی در مورد مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان گفت: با ایشان ملاقات داشته‌ام؛ از تصمیم باشگاه حمایت می‌کنیم و باید شرایط را برای موفقیت ایشان و باشگاه آماده کنیم.

 

مورایس در ادامه در مورد بازی با ملوان و اتفاقات فصل گذشته و اینکه آیا به دنبال انتقام از ملوان به دلیل بازی فصل گذشته هستید یا خیر، گفت: کسی نیستم که در مورد انتقام فکر کنم، امیدوارم روز خوب ما باشد، از موقعیت‌ها استفاده کنیم و بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد مصدومان و محرومان تیمش بیان داشت: مصدوم و محروم نداریم.

 

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که شاهد گلزنی سپاهان روی ضربات ایستگاهی نیستیم و آیا دیگر در خصوص این نوع گل زدن، بازیکنان سپاهان تمرینی ندارند، گفت: شاید خطا یا ضربه ایستگاهی برای ما گرفته نمی‌شد و بچه‌ها به همین خاطر تمرین نکردند!

 

مورایس در پایان گفت: صحبت‌های پایانی من، همیشه درباره اتحاد است باید هواداران، باشگاه و بازیکنان همین در یک مسیر باشند، از پس مشکلات بربیاید و فصل را به خوبی تمام کنیم.

بخوانید:  برتری شیرین بارسلونا در پاریس/ زور دورتموند به اتلتیکو نرسید

انتهای پیاممنبع