کشف بیش از 100 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان


|

کشف بیش از 100 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، سرهنگ علیرضا سنچولی گفت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق موادمخدر، مرزداران هنگ مرزی زابل با اشراف اطلاعاتی و بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقچیان موادمخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور مطلع شدند و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.
فرمانده هنگ مرزی زابل در ادامه افزود: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله خود را وارد کشور کنند با هوشیاری مرزداران از رسیدن اهداف شوم خود ناکام ماندند که پس از درگیری عرصه را بر خود تنگ دیدند و با برجا گذاشتن خودرو و محموله موادمخدر از محل به سمت کشور مقابل متواری شدند.
وی ادامه داد: مرزداران در این عملیات، موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه پ‍ژوه 405 و سه دستگاه موتورسکلیت مقدار 106 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کنند.
سرهنگ سنچولی در پایان با تشکر از همکاری مرزنشینان و تلاش‌های مرزداران دلاور میهن اسلامی تصریح کرد: چشمان همیشه بیدار مرزبانان با رصد لحظه به لحظه مرز‌های این کشور، اجازه سوء استفاده قاچاقچیان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داد و در این راه تا پای جان ایستادگی خواهند کرد.

فرمانده هنگ مرزی زابل از کشف 106 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در مرز‌های شمالی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

انتهای پیامنتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید با خانواده شهیدان «شهرکی» و «عجمیان» دیدار کرد

منبع
آیا این خبر مفید بود؟