کشف حدود سه تن انواع موادمخدر در سیستان و بلوچستان

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، سردار محمد قنبری اظهارداشت: ماموران انتظامی شهرستان های زهک، ایرانشهر و خاش با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ هایی از فعالیت اعضای چند باند مواد مخدر دست یافتند که اعضای این باندهای مسلح قصد داشتند مقادیر قابل توجهی موادمخدر را به صورت شبانه از مناطقی به داخل کشور منتقل کنند.
وی با اشاره به رصد لحظه به لحظه تحرکات اعضای این باند توسط یگان‌های انتظامی افزود: ماموران پلیس استان پس از شناسایی محل حضور قاچاقچیان منطقه را تحت نظر قرار داده که قاچاقچیان با مشاهده مأموران پلیس به صورت مسلحانه با آنها درگیر می‌شوند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با آتش پُر حجم یگان‌های عملیاتی پلیس چهار نفر قاچاقچی دستگیر و در بازرسی از محل حضور آنان یک تن و ۴۳۶ کیلوگرم مواد مخدر شامل یک تن و ۱۳۳ کیلوگرم تریاک، ۳۰۳ کیلوگرم حشیش به همراه یک قبضه سلاح جنگی کلاش و ۱۴۴ فشنگ مربوطه و ۶ دستگاه خودرو سواری کشف و ضبط شد.
وی بیان کرد: در عملیاتی که به صورت همزمان در زهک انجام شد با تیزهوشی و اقدام به موقع ماموران پلیس محل نگهداری مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در یکی از واحدهای مسکونی شناسایی و در پاکسازی از محل مقدار یک تن و ۴۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
سردار قنبری گفت: در مجموعه عملیات صورت گرفته در شمال و جنوب استان سه باند قاچاق مواد مخدر منهدم، چهار سوداگر مرگ دستگیر، یک قبضه سلاح کلاش و ۱۴۴ فشنگ جنگی کشف، ۶ دستگاه خودروی سبک توقیف و در مجموع ۲ تن و ۸۴۶ کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک و حشیش کشف شد.
وی با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ اظهارداشت: ماموران انتظامی با تمام توان در سطح استان حضور فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق این مواد خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.

بخوانید:  اداره کل گمرک شرق هرمزگان برای توزان‌بخشی به گمرکات هرمزگان راه‌اندازی شود


|

کشف حدود سه تن انواع موادمخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش تکاوران انتظامی طی چند عملیات در شمال و جنوب این استان ۲ تن و ۸۴۶ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد.