کشف پنج تن کود شیمیایی قاچاق در گچساران

خادمیان تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۱۸ فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره در سطح شهرستان گچساران اعتراف کردند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و با انجام گشت زنی های هدفمند،۲ نفر سارق ساختمان های نیمه کاره را حین سرقت شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سرهنگ ارسلان خادمیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی امامزاده جعفر(ع) این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی مرجع قضایی در محور گچساران به شیراز ایست و بازرسی دایر کردند و مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه کامیون ایسوزو مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

منبع

فرمانده انتظامی  گچساران با اشاره به اینکه یک دستگاه خودروی تیبا متعلق به سارقان توقیف شد، بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

خادمیان عنوان کرد: امسال ۵۶ دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق در گچساران توقیف شده است.

فرمانده انتظامی گچساران ابراز داشت: بیشترین میزان کالاهای قاچاق  کشف شده امسال شامل لوازم‌خانگی بهداشتی، خوراکی و آرایشی بوده است.

فرمانده انتظامی گچساران عنوان کرد: راننده متخلف کالاهای قاچاق دستگیر و به مرجع قضایی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

|

کشف پنج تن کود شیمیایی قاچاق در گچساران

خادمیان اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره در گچساران، موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران همچنین از دستگیری ۲ نفر سارق ساختمان های نیمه کاره با اعتراف به ۱۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 

فرمانده انتظامی گچساران گفت: ماموران انتظامی این شهرستان پنج تن کود شیمیایی قاچاق از سودجویان کشف کردند.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از آن پنج تن کود شیمیایی قاچاق کشف و ضبط کردند.

انتهای پیام