کشف یک تن و ۶۶۰ کیلو مواد مخدر/انهدام یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد افیونی


منبع

وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی همکاران ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر و هماهنگی قضایی بخشی از این محموله شب گذشته در حال انتقال توسط همکاران ما در فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان منهدم و کشف شد.آیا این خبر مفید بود؟

کشف یک تن و ۶۶۰ کیلو مواد مخدر/انهدام یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد افیونی

وی با اشاره به اینکه در ادامه کار همان شب قبل بلافاصله محل دپوی این مواد توسط همکارانم در یک عملیات غافلگیرانه کشف و باقیمانده این باند قاچاق مواد مخدر منهدم شدند، افزود: از محل دپوی این مواد، قریب یک تن و 300 کیلو گرم مواد مخدر در یک منزل کشف و سه نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سردار عبدالرضا ناظری در جمع خبرنگاران از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در سیرجان خبر داد و اظهار داشت: همکاران ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان از فعالیت سوداگران مرگ در قالب یک باند جلوگیری کردند.

وی با اشاره به جزئیات این عملیات بیان کرد: این باند مواد‌ مخدر را از استان‌های شرقی و جنوبی و از نقاط صعب العبور به استان کرمان انتقال داده و آن را در مراکزی دپو می‌کردند تا بعداً این مواد را به صورت خرده و در چند مرحله به سمت استان‌های مرکزی کشور انتقال دهند.

بخوانید:  بانوانی که برای همه زنان زندگی ساز و آزادی بخش هستند

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه در این عملیات قریب 300 کیلو گرم مواد مخدر کشف شد، گفت: در ارتباط با این پرونده یک نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

انتهای پیام


|