کشف ۲۱ سلاح غیر مجاز توسط محیط‌بانان غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری

وی خاطر نشان کرد: قوه قضائیه و نیروی انتظامی در همه حوزه‌ها کمک حال ما بوده‌اند و ما هم تلاش می‌کنیم بستر را آماده کنیم که امکانات بهتر برای آنها فراهم شود.

یوسف پور با تاکید بر اینکه محیط‌بانان ما در بدترین شرایط کار می‌کنند و از جان و دل برای حفظ محیط زیست مایه می‌گذارند گفت: این برای ما یک افتخار است که محیط‌بانان با تمام کاستی و کمبودها ساخته‌اند و امیدوارم همه با کمک یکدیگر بتوانیم مشکلات را به حداقل برسانیم.

مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: همه دستگاه‌ها باید کمک کنند که پارک ملی تنگ صیاد به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: در مجموعه مدیریتی پارک تنگ صیاد سالیان سال یک ساختمان کوچکی وجود داشت که با پیگیری‌های انجام شده این ساختمان در حال تکمیل است.

یوسف پور به ساختمان‌های محیط بانی در استان اشاره کرد و یادآور شد: برخی از ساختمان‌های محیط بانی در استان تعمیر و مرمت شده است.

وی با اذعان بر اینکه محیط‌ بانان ما با حداقل امکانات بازهم کار خود را به درستی انجام می‌دهند گفت: در چند ماه اخیر ۲۱ سلاح غیر مجاز توسط محیط‌بانان ما کشف و ضبط شده است.

یوسف پور اذعان داشت: تعمیر موزه تاریخ طبیعی استان با اعتباری نزدیک ۲.۵ انجام شده و کار محوطه سازی آن نیز در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: انتظار ما این است که رابطین قضائی از محیط زیست حمایت ویژه‌ای داشته باشند و مقابل افرادی که در این حوزه تخلف داشته‌اند بایستند که این کار موجب دلگرمی محیط‌بانان خواهد شد.

بخوانید:  نقش بنیاد شهید وامور ایثارگران در تامین مسکن ایثارگران

وی با اذعان بر اینکه موزه تاریخ طبیعی یکی از سرمایه‌های بزرگ این استان به شمار می‌رود گفت: هر ساله گردشگران زیادی از این موزه بازدید می‌کنند و طبق آمار از سال گذشته تاکنون ۵۶۰۰ نفر تا الان از این مکان بازدید داشتند.

انتهای پیام/منبع

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، سعید یوسف پور، در مراسم تجلیل از محیط‌ بانان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: محیط‌ بانان همواره و در سخت‌ترین شرایط در حال تلاش هستند و تلاش آنها شایسته قدردانی است.