کشور هر فرد مانند پدر و مادر اوست

طراح لباس طرفداران تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: “ I “ ایران به صورت خط میخی طراحی شده و نشان از قدمت باستانی و تاریخی کشور پهناور عزیزمان ایران است. امیدوارم این طرح مورد قبول مردم عزیز کشورم قرار گیرد و این طرح را به ایران، به پیروز و به جناب آقای علیرضا شهرداری، همدم و مونس این روزهای پیروز تقدیم می‌کنم.

منبع

انتهای پیام/

طراح لباس طرفداران تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: به عنوان طراح اثر که این طرح رو ایده‌پردازی، طراحی و اجرا کردم هدفم از طراحی این بود که هر یک نفر که این پیراهن را به تن می‌کند خودش یک ایران است. در طراحی پیراهن که پیروز نام دارد، تماماً از سمبل‌های نمادین استفاده شده است. تمامی استان‌های کشور در یک پیکر واحد به نام پیروز، یوزپلنگ اصیل ایرانی و آسیایی به تصویر کشیده شده‌اند و اتفاقاً موضوع اتحاد است و نه نقطه مقابل آن.


به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ مشایخی طراح لباس طرفداران تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: اوایل شهریورماه امسال کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به طرفداری از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر از تمامی ویژندها (برندها)، طراحان، علاقه مندان و فعالان حوزه مد و لباس در راستای تأمین پوشش شکیل و مناسب همسو با نیاز جامعه و متأثر از هویت فرهنگی کشورمان در قالب رویداد «طرفدار ایرانم» دعوت به همکاری کرد و در این میان تعدادی از طراحان، ایده‌ها و طرح‌های خود را به دبیرخانه کارگروه ارسال کردند که در این میان طرح «پیروز» از میان طرح‌های ارسال به عنوان طرح برگزیده لباس طرفداران تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب شده است. پس از گذشت چند روز از اعلام طرح برگزیده نقدهایی از سوی برخی از رسانه‌های معاند مبنی بر اینکه این طرح برگرفته از داستان تجزیه طلبی ایران است.

بخوانید:  راه اندازی کارخانه ی آسفالت، خیز بلند مدیریت شهری بندر سیریک

 کشور هر فرد مانند پدر و مادر اوست

طراح لباس طرفداران تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفته است که در طراحی این لباس که پیروز نام دارد از سمبل‌های نمادین استفاده شده که با موضوع اتحاد است.