کمک سه میلیاردی به نیازمندان استان قزوین در طرح مفتاح الجنه

معاون حمایت کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال گذشته در دو هزار و ۸۳۷ بازدید از خانواده نیازمندان که در طرح مفتاح الجنه صورت گرفت، بیش از سه میلیارد و ۶۷۲ میلیون تومان به خانواده های نیازمند مساعدت شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمد صیادی در این باره کرد: یکی از طرح های کمیته امداد استان قزوین طرح مفتاح الجنه است که در این طرح با خیران و نیکوکاران در منزل خانواده نیازمندان حاضر می شود.

وی تصریح کرد: طرح مفتاح الجنه کمک می کند تا افراد نیکوکار بتوانند از نزدیک در جریان مشکلات نیازمندان قرار گیرند البته یکی از برکات این طرح این است که در حضور نیکوکاران مختلف فرصت های شناخت و معرفی حامیان جدید نیز فراهم می وشد چراکه باد ملاحظه مشکلات و خدمات ارائه شده، نیکوکارتن جدید توسط نیکوکارتن فعلی معرفی می شود.


کمک سه میلیاردی به نیازمندان استان قزوین در طرح مفتاح الجنه وی افزود: در این بازدید ها در مجموع دو هزار و ۱۶۰ میهمان حاضر شدند که بیش از سه میلیارد و ۱۳۸ میلیون تومان کمک ارائه شده غیرنقدی و مابقی کمک های نقدی بود که در مجموع بیش از ۳۰ هزار و ۶۳۸ نفر از مددجویان از کمک های نیکوکاران بهره مند شده اند.


|