کمک نقدی بلاعوض به ۵۴ هزار مددجو در ۹ ماه نخست امسال

انتهای پیام/


سلیمی در ادامه گفت: در حوزه توانبخشی ۸ هزار و ۹۹ پرونده به مددکاران اجتماعی این سازمان به ارزش مجموع ۱۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان ارجاع شده که از این تعداد به حساب ۴ هزار و ۸۶۹  مددجو  بیش از ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک حمایتی واریز شده است.


|

منبع

کمک نقدی بلاعوض به ۵۴ هزار مددجو در ۹ ماه نخست امسال

وی گفت: امسال در حوزه دندان پزشکی ۴ هزار و ۴۶۰ پرونده مددجویی در سازمان داوطلبان  به ارزش بیش از ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تشکیل اولیه شده که تاکنون به ۲ هزار و ۷۴۲ پرونده به مبلغ بیش از ۵ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان کمک حمایتی در قالب پرداخت نقدی انجام شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر فرایند مددکاری و ارزش ریالی خدمات ارائه شده به بیماران نیازمند در حوزه دارو، بستری، توانبخشی، دندان پزشکی و … را در ۹ ماهه نخست سال جاری تشریح کرد.


آیا این خبر مفید بود؟

رئیس سازمان داوطلبان در ادامه افزود: در حوزه بستری ۱۴ هزار و ۶۴۱ پرونده به ارزش مجموع ۵۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان  به این سازمان ارائه شده که تاکنون فرایند کامل ۸ هزار و ۹۷۱ پرونده انجام شده و بیش از ۲۳ میلیارد تومان خدمات مربوطه به این بیماران پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ وحید سلیمی  درباره میزان خدمات درمانی ارائه شده از سوی سازمان داوطلبان به بیماران نیازمند از ابتدای سال تا پایان آذرماه ۱۴۰۱ گفت: در بخش دارو طی این مدت در مجموع ۳۹ هزار و ۵۲۳ پرونده به بخش مددکاری سازمان داوطلبان در سطح ستاد، استانها و شعب  ارجاع شده که جمع کل مبلغ این پرونده‌ها بیش از ۸۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است که تاکنون به ۲۴ هزار و ۱۳۷ پرونده رسیدگی نهایی و بیش از ۳۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به  بیماران نیازمند کمک بلاعوض اعطا شده است و ثبت نهایی خدمت در مورد این تعداد از مددجویان در سامانه سخای سازمان داوطلبان ثبت شده است.

بخوانید:  پلاتو ماه خانه در اختیار جوانان قرار گرفت

سلیمی در پایان گفت: در مجموع بیش از ۹۰ میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان از سرجمع ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبارات حمایتی تخصیص یافته این سازمان طی ۹ ماه اخیر در قالب خدمات دارو، درمان، بستری، توانبخشی، خدمات سرپایی و خدمات پاراکلینکی به بیماران نیازمند اعطا شده است و سایر پرونده‌ها در مرحله تکمیل فرایند مددکاری و در نوبت پرداخت و یا ثبت  تحقق نهایی خدمت در سامانه سخا هستند.