کمیته «سامان ازدواج» در چهارباغ تشکیل می شود


کمیته «سامان ازدواج» در چهارباغ تشکیل می شود

معاون فرماندار چهارباغ در خصوص مسائل حوزه جوانان گفت: کمیته «سامان ازدواج» به فوریت در چهارباغ تشکیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، میلاد مرادنیا صبح چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: تجهیز خانه های ورزش روستایی در اولویت باشد و همچنین ساماندهی فضای مناسب برای ورزش بانوان نیز در دستور کار اداره ورزش و جوانان قرار گیرد.

وی با اشاره برگزاری جشنواره های محتلف فرهنگی و ورزشی در سطح شهرستان بیان کرد: جشنواره های نوروزی، جشنواره های البرز قوی و نیز بازی های بومی محلی با حضور هیئات ورزشی و سایر ادارات و دهیاری ها برگزار شده و این روال به صورت مستمر برقرار باشد.

معاون فرماندار چهارباغ با اشاره به تاکیدات فرماندار چهارباغ در ارتباط به محلات هدف قرارگاه اجتماعی تصریح کرد: ارائه خدمات ورزشی و دوره های توانمندسازی و مهارت آموزی برای جامعه هدف این محلات نیز برنامه ریزی شود.

وی در خصوص مسائل حوزه جوانان متذکر شد: کمیته «سامان ازدواج» در چهارباغ به فوریت تشکیل خواهد شد، همچنین موضوع خانه جوان توسط شهرداری پیگیری شود و در همین راستا تقویت چارت سازمانی اداره ورزش و جوانان شهرستان چهارباغ نیز مطالبه جدی است که حتما لحاظ می شود.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع