کوتاهی در بازگشایی مدارس قابل قبول نیست.

وی افزود: ۸ هزار و ۸۰۰ مدرسه دولتی و غیر دولتی با ۳۶ هزار و ۶۶۵ کلاس درس در استان فعال است و ۳۳ هزار همکار فرهنگی آماده استقبال از دانش آموزان در اول مهر هستند.

علیرضا صیادی با اشاره به اینکه در مرحله صدور ابلاغ همکاران فرهنگی برای حضور در کلاس های درس هستیم، ادامه داد: موضوع نیروی انسانی از چالش‌های این اداره کل بود که در این خصوص تامین کسری ها از مجاری قانونی و به شیوه مطلوب انجام شده و امسال هیچ مدرسه و کلاس بدون معلم نخواهیم داشت.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف


مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با تاکید بر بازگشایی تمامی مدارس استان از اول مهر سال جاری، گفت: همه شاخص های بازگشایی مدارس استان رصد و پایش شده و تا کنون ۹۵ درصد دانش آموزان در مدارس ثبت نام نهایی شده و توزیع کتب درسی انجام گرفته است.


 

وی از رسانه ها و صدا و سیما نیز خواست در راستای آمادگی ذهنی و عملی برای بازگشایی مدارس اطلاع رسانی های لازم را انجام دهند تا دچار عقب افتادگی نشویم.

بخوانید:  غفور، در لیگ رومانی با راپید بخارست

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، عابدین خرّم در جلسه شورای آموزش و پرورش استان، اظهار داشت: آموزش و پرورش، اولیا و مربیان و دستگاه‌های اجرایی، در بازگشایی مدارس نقش اصلی را دارند و باید به صورت هماهنگ و منظم عمل کنند.

منبع

خرّم ادامه داد: مهم‌ترین بحث در شهرهای بزرگ، ترافیک است که باید نسبت به این موضوع طرح های مختلف از جمله تامین خودروی سرویس و طرح ترافیک ارائه شود.