کیفیت لیگ برتر بعد از جام جهانی بهتر می‌شود/ حضور مربیان خارجی را به فال نیک می‌گیرم

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

فاطمی در پایان آینده فوتبال ایران را اینگونه تحلیل کرد: احساس می‌کنم جو جام جهانی باعث افزایش کیفیت لیگ می‌شود. همین حالا هم که جام شروع نشده جو آن حس می‌شود. بازیکنان هم در حال تلاش برای قرار گرفتن در لیست تیم ملی هستند. بعد از جام جهانی فکر می‌کنم بازیکنان و مربیان هم تجربه‌شان افزایش می‌یابد و هم سطح فنی‌شان. به نظرم پس از جام جهانی قطر هم لیگ باکیفیت خواهد بود.

خبرنگار: علی رضایی

فراز فاطمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص شرایط خود در تیم امید و وضعیت این تیم اظهار داشت: قرارداد تمام اعضای کادر فنی و اعضا تا پایان شهریورماه بود. هنوز تمدیدی انجام نشده و در انتظار تعیین تکلیف هستیم. چه سرمربی و چه دیگر اعضا. البته تیم امید هم تا شهریور سال‌ آینده برنامه ای ندارد.


|

کیفیت لیگ برتر بعد از جام جهانی بهتر می‌شود/ حضور مربیان خارجی را به فال نیک می‌گیرم

فوتبالیست سابق استقلال، پرسپولیس و تیم ملی نظرات خود را در خصوص وضعیت تیم امید و ادامه لیگ برتر بیان کرد.

بخوانید:  بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی/ نادعلیان طلا گرفت

فاطمی درباره مربیان خارجی شاغل در لیگ افزود: مربیان خارجی به علم روز آشنا هستند و دانش‌شان می تواند باعث رشد فوتبال ما شود. من این مساله را به فال نیک می‌گیرم اما باید کنار آن‌ها از مربیان خودمان بهره بگیریم تا بتوانیم از حضور آن‌ها استفاده کنیم و مربی‌سازی کنیم. در نهایت باید از آن کیفیت استفاده کرد و دانش مربیان را افزایش داد.

مهاجم اسبق آبی‌پوشان درباره حضور پرتعداد مهاجمان در استقلال گفت: حضور بیش از حد مهاجمان ممکن است باعث استرس دیگر هم‌پستی‌ها شود. استقلال در خط حمله ۶ یا ۷ بازیکن باکیفیت و عالی دارد اما فقط می‌تواند از ۳ نفر استفاده کند. به همین دلیل برخی بیرون می‌مانند و بازیکنان ذخیره ضمن از دست دادن کیفیت ممکن است سبب حاشیه‌سازی شوند. به طور کلی به نظرم بیشتر از حد نیاز نباید بازیکن وجود داشته باشد زیرا کار سرمربی سخت می‌شود.

فراز فاطمی در گفت‌وگو با برنا