گازرسانی به هفت روستا در الموت غربی آغاز شد


گازرسانی به هفت روستا در الموت غربی آغاز شد

عملیات اجرایی گازرسانی به هفت روستا در بخش الموت غربی این شهرستان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ کلنگ عملیات گازرسانی به هفت روستا با حضور سیاهکلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، عباس کاظمی فرماندار شهرستان قزوین، حجتی پور مدیر شرکت گاز استان، زرآبادی بخشدار الموت غربی و جمعی از اهالی در روستای موشقین به زمین زده شد.

عباس کاظمی در این مراسم با تاکید بر بیانات اخیر رهبر  انقلاب اسلامی گفت: امروز ملاک ایران دوستی ما امیدآفرینی در اقشار مختلف مردم است و قطعا انجام پروژه های این چنینی می تواند در راستای افزایش رفاه و امید در روستاهای مناطق محروم موثر باشد.

فرماندار شهرستان قزوین با تشکر از تلاش های صورت گرفته و زیرساخت های انجام شده در حوزه های برق، آب، راه و گاز تصریح کرد: دولت سیزدهم به دنبال اجرایی شدن عدالت در بخش های مختلف است، باید عقب ماندگی ها  در بخش های محرومی مثل الموت غربی به سرعت جبران کنیم و از همه ظرفیت ها برای تسهیل در امر زندگی مردم شریف روستاها استفاده کنیم.

کاظمی با اشاره به شاخص بهره مندی نعمت گاز در مناطق محروم گفت: با انجام پروژه های گازرسانی در مناطق روستایی شاهد بازگشت جمعیت به روستاها هستیم چرا که نعمت گاز هم در ایجاد گرمایش در فصل سرد و هم در امر تولید در کارگاه های تولیدی کوچک نقش مهمی دارد.

پروژه گاز رسانی به هفت روستای الموت غربی شامل روستاهای موشقین، ورتوان، سپوهین، فلار، انگورازوج، جولاده و علین، با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال و انجام 43 کلیومتر عملیات لوله گذاری از امروز آغاز و مقرر شد تا پایان تابستان 1402 و قبل از آغاز فصل سرما این پروژه به پایان برسد تا بیش از 717 خانوار از نعمت گاز بهره مند شوند.

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع