گفته بودیم تمرکزمان روی جام حذفی است

وی ادامه کرد: دنبال ارتقا هستم و مردم انزلی نیز همین را می‌خواهند و نمی‌پذیرند که ملوان به پایین جدول برود، باید برای قهرمانی بجنگد و برای رسیدن به این مساله باید مسئولین، زمانی که یک تیمی میان محبوب است و با آن زندگی می‌کنند باید از آن حمایت و کمک کنند.

وی افزود: ملوان تیم ریشه‌دار و با سابقه‌ای است، ملوان همیشه رقیب سرسختی برای تیم‌های مدعی بوده و سپاهان هم همیشه تیم مدعی و با ساختاری بسیار قوی است، امسال مقابل تیم‌های قدرتمند خوب بازی کردیم و امتیاز خوبی را کسب کردیم.

سرمربی تیم ملوان اضافه کرد: ملوان امسال با تقویت شدن از چند بازیکن در سال آینده با توجه به قانون سربازی می‌تواند یک مدعی باشد، اگر مسئولین حضور پیدا کنند. تیمی را تحویل گرفتیم که به معنای واقعی آواره بود، از زحمات دوستانی که قبل از من حضور داشتند، تشکر می‌کنم، اما پس از رفتن آنها تیم متلاشی شده بود، سختی‌هایش را کشیدیم و حالا دوست داریم بهره آن را ببریم.

 

 

 

تاتار گفت: این مرحله سختی بالایی دارد چرا که هر دو تیم، تیم‌های با کیفیتی هستند، اما عبور از این بازی می‌تواند بسیار به گرفتن جام کمک کننده باشد.

 

انتهای پیام منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مهدی تاتار سرمربی تیم فوتبال ملوان امروز (چهارشنبه بیست‌وششم اردیبهشت ماه ) در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان اصفهان در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی ایران اظهار کرد: جام حذفی است و باید بسیار با تمرکز بالا بازی کرد، با توجه به اینکه هر دو تیم شانسی برای قهرمانی در لیگ‌برتر فوتبال ندارند باید تمام تمرکز خود را روی مسابقات جام‌حذفی بگذارند، از روز اول گفتیم که جام حذفی را جدی می‌گیریم و همیشه هم تقابل این دو تیم بازی هیجان‌انگیزی بوده است. همانگونه که دیدار رفت و برگشت در لیگ‌برتر جذاب بود. امیدوارم کم اشتباه باشیم تا بتوانیم تیم خوب سپاهان را شکست دهیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

بخوانید:  آماده باش نیروهای عملیاتی هلال احمر گلستان در پی هشدارهای هواشناسی

 

وی در خصوص حاشیه هایی که این روزها در فوتبال کشورمان ایجاد شده، تاکید کرد: خیلی کوتاه بیان می‌کنم، انتظارم از مسئولین کشور این است که با افرادی که خطا کردند، برخورد جدی داشته تا این موضوع بدآموزی نشود؛ این کار حق‌الناس است، چرا که با کارهای غیر اخلاقی جام را به دیگری دادید.

تارتار در خصوص وضعیت محرمان و مصدومان تیمش در بازی فردا اظهار کرد: محرومی را برای بازی فردا نداریم، اما با توجه به فشردگی مسابقات چند بازیکن مصدوم داریم که برای رساندن آنها به بازی فردا تباش می کنیم، بازی‌های فشرده و نداشتن تجهیزات کامل تیم ما موجب شده است تا نتوانیم بازیکنان‌مان را ریکاوری کنیم.