گودبای پارتی برای فیروز کریمی؟/ دوئل سنگین بین مربی و سرمربی اسبق تیم ملی!


هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال

گودبای پارتی برای فیروز کریمی؟/ دوئل سنگین بین مربی و سرمربی اسبق تیم ملی!

با برگزاری بازی‌های ویژه‌ای هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از امروز استارت می‌خورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ در پایان هفته ای دیگر تنور برگزاری رقابت های لیگ برتر روشن شد و از امروز شاهد استارت هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال در دوره بیست و دوم هستیم.

بازی های امروز به جز دیدار پرسپولیس برابر مس کرمان را با هم مرور می کنیم:

شاگردان قربان بردیف پس از شکست پرگل مقابل سپاهان در اصفهان امروز برای جبران مافات برابر حریف شمالی خود به میدان می روند. قرمزهای تبریزی پس از باخت روبروی سپاهان در بازی یازدهم خود در لیگ برتر برابر ملوانی قرار می گیرند که هفته قبل در دیدار خانگی روبروی پرسپولیس ناکام بود و با یک گل در انزلی بازی را به شاگردان گل محمدی واگذار کرد. ملوان حالا امیدوار است بتواند از میدان سخت تبریز دست پر زمین را ترک کند. این دیدار قرار است از ساعت 17 به میزبانی تراکتور برگزار شود.

با توجه به تجمعات اعتراض آمیز آبادانی ها در مورد عملکرد نفت و فیروز کریمی  بازی این هفته صنعت نفت و نتیجه اش برای تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و  شاید حتی بتوان گفت این دیدار شام آخری برای کریمی در آبادان باشد. نفتی ها در خانه خود از پیکان مجتبی حسینی پذیرایی می کنند تیمی که در بازی آخر خود در هفته یازدهم برابر هوادار به تساوی خانگی رضایت داد. تقابل کریمی و حسینی از دو نسل متفاوت مربیان حال حاضر لیگ برتر می تواند از جذابیت های ویژه ای برخوردار باشد.

پرونده بازی های امروز لیگ برتر با تقابل فولاد و گل گهر در اهواز بسته می شود، جایی که  جواد نکونام و تیمش بازی مهمی را برابر پسران امیر قلعه نویی پیش روی خود می بینند. با توجه به اصرار کارلوس کی روش به همکاری با جواد نکونام در تیم ملی، شاید این دیدار تبدیل به گودبای پارتی سرمربی قرمزهای اهوازی (ولو به صورت موقت) شود. فولادی ها که این اواخر روند متزلزلی را داشتند هفته قبل برابر نساجی اولین شکست فصل را تجربه کردند تا ناکامی های اخیر تیم نکونام تکمیل شود. این در حالی است که در آن سوی میدان، گل گهری ها در بازی قبل با یک گل از سد ذوب آهن عبور کردند تا خاطره تلخ شکست سیرجانی ها در قائمشهر برابر نساجی برای شاگردان امیر قلعه نویی کمرنگ شود.

انتهای پیام// 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع