گولسیانی می‌توانست ایمون زایدی دیگر شود/ گل‌محمدی پاشنه آشیل استقلال را شناسایی کرده بود

مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: با توجه به میانگین سنی پایین تر استقلال برای دقایقی این تیم ابتکار عمل در میانه میدان در اختیار گرفته بود و این مساله در گل دوم استقلال کاملا به چشم آمد اما در نهایت بهره گیری خوب قرمزها از ضربات ایستگاهی به کمک تیم آمد. حتی در دقایق تلف شده بازی پرسپولیس و گولسیانی این شانس را داشتند که به گل سوم برسند و خاطره شیرین ایمون زاید را تکرار کنند!

وی تصریح کرد: به نظرم تیم آنالیز و همکاران یحیی در این فصل به خوبی او را همراهی کردند و توانستند کمک بزرگی برای او باشند اما توصیه‌ام به گل محمدی و مدیران در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل این است که میانگین سنی پرسپولیس به خصوص در میانه میدان کمی بالا رفته و این مساله یک مقدار زنگ خطری را برای ما ایجاد می کند و بهتر است تدابیری برای آن اندیشیده شود.

کوروش برمک، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به دربی پرسپولیس و استقلال در تقابل شماره 99 دو تیم اظهار داشت: با توجه به وقفه ای که در لیگ برتر ایجاد شد و هیجانات جام جهانی، تیم ها با شرایط ویژه ای بازی های لیگ را پیگیری می کنند. دربی در حالی برگزار شد که تیم ها در استراحت و دوران آماده سازی به سر می‌بردند و من خوشحالم گل محمدی توانسته بود روحیه تیمی را حفظ کند و در شروع مسابقات نتیجه ای را به دست آورد که پرسپولیس را در صدر جدول نگه دارد.

بخوانید:  بهره برداری از ۲۰۸ هکتار سامانه آبیاری نوین در اراضی کشاورزی قزوینآیا این خبر مفید بود؟


|

منبع پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم در ادامه فصل پرسپولیس بتواند روند خوب خود را حفظ کرده و در نهایت به مقام قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

کوروش برمک: گولسیانی می‌توانست ایمون زایدی دیگر شود/ گل‌محمدی پاشنه آشیل استقلال را شناسایی کرده بود

وی در ادامه تاکید کرد: غیبت لوکادیا و سفر غیرمنتظره او یک مقدار پرسپولیس را با شوک روبرو کرد و همین مسئله باعث شد که خط حمله پرسپولیس زهردار نباشد اما یحیی که به خوبی در این مدت توانسته بود تیمش را سازماندهی کند با بهره گیری از ضربات ایستگاهی شرایط خوبی را ایجاد کرد. به نظرم گل های پرسپولیس اصلا روی حادثه به ثمر نرسید و یحیی پاشنه آشیل استقلال را شناسایی کرده بود.

انتهای پیام//

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دربی 99 صحبت کرد.