یعقوب زاده طلایی شد، سبحانی ره برنز رسید

این رقابت ها با حضور 351 کشتی گیر در قالب 32 تیم از استان‌های سراسر کشور برگزار شد که رده بندی تیمی و انفرادی به شرح زیر است:

1- تهران 222 امتیاز 2- مازندران 190 امتیاز 3- خراسان رضوی 119 امتیاز 4- گیلان 117 امتیاز 5- البرز 78 امتیاز 6- اصفهان 72 امتیاز 7- همدان 72 امتیاز 8- کرمانشاه 68 امتایز 9- آذربایجان شرقی 54 امتیاز 10- لرستان 37 امتیاز

100 کیلوگرم: 1- امیرحسین نقدعلی پور (تهران) 2- امیرعلی عبدی (مازندران) 3- طاها سلیمانی (آذربایجان شرقی) و ایلیا پورحسن (گیلان)

انتهای پیام





رده بندی تیمی:

52 کیلوگرم: 1- رضا شمسی پور (تهران) 2- سیدطاها هاشمی (مازندران) 3- هادی جعفری (گیلان) و امیرمحمد شریعت (خراسان رضوی)

62 کیلوگرم: 1- آرشام وهابیان (گیلان) 2- مهدی کرمی (مازندران) 3- امیرعلی فراستی (خراسان رضوی) و سینا شعبان زاده (البرز)

35 کیلوگرم: 1- آرمان الهی (مازندران) 2- امیرحسین دشتله (کرمانشاه) 3- محمدحسین زارع (یزد) و امیرمهدی مقدم (البرز)

رده بندی انفرادی:

85 کیلوگرم: 1- کاویان تواهی (گیلان) 2- ابوالفضل خانی (اروند) 3- حمیدرضا لطفی (مازندران) و امیرعلی سبحانی (اصفهان)

75 کیلوگرم: 1- ابوالفضل یعقوب زاده (اصفهان) 2- مهدی لطفی (تهران) 3- امیرحسین شهبازی (گلستان) و کامیار شیخی (کردستان)

57 کیلوگرم: 1- ابوالفضل غلامی (تهران) 2- رضا جلیلیان (کرمانشاه) 3- یوسف حسین پوران (خراسان رضوی) و سجاد درخوش (مازندران)

48 کیلوگرم: 1- سام سیار (تهران) 2- محمد مسلمی (مازندران) 3- محمد فخری (آذربایجان شرقی) و سینا شکوهی (البرز)

41 کیلوگرم: 1- سام ارشد (تهران) 2- دانیال صفری (همدان) 3- امیرمحمد رحیم نیا (لرستان) و امیرعباس رمضانی (مازندران)

بخوانید:  راه اندازی شاتل سرویس گردشگری در اماکن پرتردد گردشگری پایتخت

68 کیلوگرم: 1- حسین کاظم زاده (مازندران) 2- مصطفی گنجی (تهران) 3- میلاد نریمانیان (اردبیل) و آیدین طریقی (گیلان)

44 کیلوگرم: 1- محمدطاها یوسفی (البرز) 2- عباس اکبری (تهران) 3- سیاوش طبیب چی (همدان) و امیرحسین شعبان پور (مازندران)


آیا این خبر مفید بود؟

38 کیلوگرم: 1- محمدحسن ترک (تهران) 2- سینا بوستانی (خراسان رضوی) 3- متین کتولی (گلستان) و امیرعلی بیات (همدان)

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف



منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مسابقات کشتی آزاد سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور “گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش” در سالن فاطمه الزهرا (س) شهر ری استان تهران برگزار شد و در پایان ابوالفضل یعقوب زاده و امیرعلی سبحانی کشتی‌گیران اصفهانی به ترتیب صاحب مدال طلا و برنز شدند.