یورو 2024 آلمان/ دانمارک و اسلوونی اولین تساوی یورو ۲۰۲۴ را رقم زدند

به گزارش برنا، در ادامه دیدارهای روز سوم رقابت‌های فوتبال یورو 2024، تیم‌های ملی فوتبال دانمارک و اسلوونی از ساعت 19:30 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه اشتوتگارت آره‌نا به مصاف هم رفتند که در پایان، دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در این بازی نه تنها اولین تساوی یورو 2024 ثبت شد؛ بلکه روند بدون شکست دانمارک مقابل اسلوونی نیز ادامه یافت. اسلوونی تاکنون نتوانسته دانمارک را شکست بدهد و فقط به 2 تساوی رسیده است.

در این مسابقه ابتدا دانمارک با گل دقیقه 17 کریستین اریکسن از حریف پیش افتاد اما اِریک یانزا در دقیقه 77 کار را به تساوی کشاند و بازی در نهایت با همین نتیجه پایان یافت.

دانمارک در این بازی عملکرد بهتری نسبت به حریف داشت و این مسئله نه تنها در نتیجه، بلکه در آمار نیز مشهود بود. دانمارک با وجود آنکه در این بازی عملکرد بهتری در آمار نسبت به حریف داشت اما در نهایت به تساوی رضایت داد. در نیمه اول کاسپر اشمایکل دروازه‌بان و کاپیتان دانمارک حتی یکبار هم به زحمت نیفتاد و هیچ توپی در چهارچوب دروازه‌اش قرار نگرفت. در نیمه دوم اسلوونی تلاش بیشتری کرد تا به دروازه دانمارک نزدیک شود. فشارهای اسلوونی در درقیقه 78 بالاخره جواب داد و اریک یانژا با شوتی که در بین راه به هیولمند نیز برخورد کرد و منحرف شد، گل تساوی را به ثمر رساند. در 15 دقیقه پایانی نیز شرایط برابر بود و با وجود تلاش‌های هر دو تیم، موقعیت خاصی ایجاد نشد تا اولین جام هفدهم به ثبت برسد.

بخوانید:  تمدید ثبت اطلاعات برای تعیین «شهریه» مدارس غیردولتی تا ۱۵ خرداد

انتهای پیام/منبع