یک سگ همه کاره توییتر شد!

وی در گفتگویی رسانه‌ای خود افزوده بود که بعد از این اتفاقات، مدیریت توییتر را به سگش واگذار کرده است.

این میکروبلاگ آمریکایی به تازگی نشان تایید هویت حساب روزنامه نیویورک تایمز را پس از اینکه اعلام کرد برای نگه داشتن آن پولی نمی‌پردازد، حذف کرد.

ناظران معتقدند که ماسک قصد اجرای سرویسی همچون وی‌چت چینی را دارد که همزمان ویژگی‌های مختلفی مانند پیام رسانی، امکانات تجاری و اشتراک پست‌های عمومی توییتری را داشته باشد!

مالک توییتر مدتی پیش نظرسنجی در صفحه شخصی خود برگزار کرده بود و ادعا داشت که اگر کاربران از او بخواهند، مدیریت این میکروبلاگ آمریکایی را واگذار می‌کند اما زمانی که نتایج برخلاف میلش شد با عقب نشینی از موضع قبلی خود، استعفا را منوط به پیدا شدن فردی برای جایگزینی با ماسک کرد!

ماسک اخیرا اعتراف کرده است که اداره توییتر در اختیار یک استارتاپ قرار دارد، وی مدعی شده که مالکیت توییتر را هم صرفا برای پاسخ به اجبار یک قاضی خفط کرده است!.

مصاحبه ماسک با رسانه سلطنتی انگلیس بعد از مشخص شدن تصمیم ماسک برای تغییر هویت بصری و نام توییتر انجام شده است!

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

خبرگزاری انگلیسی رویترز درباره اوضاع توییتر از قول منابع آگاه می‌نویسد که بعد از اخراج‌های گسترده سال گذشته، این شرکت حدود ۱۵۰۰ کارمند دارد که در بخش ‌های مختلفی از جمله مهندسی مشغول به فعالیت هستند و وظایفی مانند جلوگیری از قطع خدمات این سکوی اجتماعی را برعهده دارند.

انتهای پیام/

بخوانید:  نرخ بیکاری در خراسان‌شمالی از میانگین کشوری کمتر است

ماسک همچنین اظهار نظر کارشناسان مختلف مبنی بر افزایش نفرت پراکنی و انتشار اخبار غلط در توییتر را رد می‌کند!

شواهد نشان می‌دهد که ماسک هویت بصری توییتر را نابود خواهد کرد و لباس جدیدی به نام “اکسپلویت” بر تن این شبکه اجتماعی می‌کند.

ماسک حالا بعد از جنجال آفرینی های فراوان از جمله اخراج صدها کارمند توییتر به رسانه سلطنتی انگلیس می‌گوید که دیگر مدیرعامل توییتر نیست و سگش جایگزین او در سمت مذکور شده است!


آیا این خبر مفید بود؟

براساس گزارش گروه ناظر بر اینترنت «نت بلاکس»، توییتر از ابتدای سال جاری میلادی با باگ‌ها و قطعی‌های متعددی مواجه شده است اما ماسک این آمار را رد می‌کند و ادعا دارد که هیچ مشکل طولانی متوجه شبکه اجتماعی او نبوده است.

چند روز قبل بود که نشان تجاری توییتر از آن پرنده آبی رنگ معمول به نماد ارز دیجیتال دوج کوین (یک سگ شیبا، شبیه به حیوان خانگی ماسک) تغییر یافت!

مالک توییتر به دنبال اضافه شدن برچسب “رسانه دولتی” به حساب رسانه سلطنتی انگلیس و اعتراض مدیران این سازمان به گفتگو با بی‌بی‌سی در فضای اسپیس توییتر نشست!

مالک ثروتمند توییتر اکتبر گذشته با پرداخت بیش از ۴۴ میلیارد دلار این میکروبلاگ آمریکایی را خرید و بدل به مدیرعامل جدیدش شد.

گروه علمی و فناوری خبرگزاری برنا؛ ایلان ماسک سرمایه‌دار آمریکایی کانادایی و مالک شرکت‌هایی از جمله توییتر اعلام کرده است که اکنون سگش حالا سمت مدیرعاملی شبکه اجتماعی او را برعهده دارد  همچنین نام شرکت به زودی تغییر خواهد کرد.

بخوانید:  هوای تهران تمیز شد

به نظر می رسد ماسک با توییت کردن یک “X” این  موضوع را تایید کرده است.

ماسک پیش از خرید توییتر از رویای بزرگ خود برای تبدیل توییتر به “همه چیز” سخن گفته بود.

براساس سند دادگاهی که در کالیفرنیا تنظیم شده، این شرکت با شرکتی به نام X Corp ادغام شده است.