یک پیشنهاد ویژه برای شبگردی نوروزی در ارتفاعات تهران

10964256-103c-446e-8d68-46d5fdc1235b-840x560

به گزارش خبرنگار گردشگری خبرگزاری برنا، از امامزاده قاسم به سمت کوه‌های شمال تهران که حرکت کنید به محله‌ای در شیب کوه می‌رسید که از زمان‌های گذشته به دلیل هوای مطلوبش زبانزد بوده، پارکی به نام «گلابدره» که با 22 هکتار در یکی از شمالی‌ترین نقاط تهران بر دامنه کوه دربند قرار گرفته است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

یک پیشنهاد ویژه برای شبگردی نوروزی در ارتفاعات تهران

در هر ضلع پارک گلابدره رستوران، بوفه و نمازخانه وجود دارد و از این بابت مشکلی نخواهید داشت، در طراحی این بوستان، پارکینگی در نظر گرفته شده که مجاور درب اصلی است تا بتوانید به راحتی وسیله نقیه خود را در جای مناسب پارک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

یکی از ویژگی‌های جذاب در این پارک سورتمه ای است که می‌توانید با تهیه بلیت از آن استفاده کرده و هیجان در ارتفاعات تهران را تجربه کنید، همچنین سافاری پارک وحشت و سینما پرواز هم می‌تواند آدرنالین شما را در تور پارک گلابدره بالا ببرد.

در فصل بهار به خصوص در ایام تعطیلات نوروزی که هوا تمیز و بدون آلودگی است، منظره تهران از ارتفاعات این بوستان تماشایی است چرا که چشم‌انداز شمالی «پارک گلابدره» به کوه‌های دربند می‌رسد، امسال هم که نوروز با ماه مبارک رمضان مقارن شده، ساعات بعد از افطار تا سحر زمان مناسبی برای شبگردی های نوروزی است.


منبع