۱۲ قرارگاه برای حل ضعف ها و عقب ماندگی ها در البرز تشکیل شد

وی افزود: برای تصمیم سازی، آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و تحقق رضایتمندی مردم به کمک روابط عمومی ها نیاز داریم.

استاندار البرز با اشاره ضرورت توجه به جوانان، گفت: باید بسته های ویژه حمایتی برای جوانان داشته باشیم و روابط عمومی ها می توانند در این زمینه تصمیم ساز و موثر باشند.

وی با اشاره به نیازمندی ها و مطالبات روابط عمومی ها، افزود: اینکه پست های روابط عمومی ها حذف و یا ادغام شده به عقیده بنده درست نبوده و شاید تفکری در پس این اقدام وجود داشته است.

وی ادامه داد: قدرت امپراتوری رسانه می تواند یک دروغ بزرگ را باور پذیر کند و روابط عمومی ها برای این حوزه اثرگذار باید توجه ویژه ای را معطوف کنند.


آیا این خبر مفید بود؟

عبداللهی گفت: درصدد هستیم با برنامه ریزی های صورت گرفته تمامی زیرساخت های استان را تقویت کنیم تا رضایتمندی مردم را رقم بزنیم.

استاندار البرز گفت: برای ارتقا جایگاه روابط عمومی ها آماده هر گونه رایزنی و مکاتبه هستم تا روابط عمومی ها ابزار و جایگاه لازم را برای تحقق ابلاغ ۵ ماده ای رییس جمهور محترم را داشته باشند.

انتهای پیام

استاندار البرز از مدیران روابط عمومی خواست که با شور، نشاط و مسئولیت پذیری، امید و انگیزه را به جامعه تزریق کنند و در جنگ نرمی که استکبار برای ناامیدی مردم با هدف سو استفاده از آشفتگی ها راه انداخته، جهادگرانه و متعصبانه وارد شوند.

وی افزود: از مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی، نهاد و سازمان ها می خواهم که برای ارتقا جایگاه روابط عمومی ها اقدام و توجه کنند.

بخوانید:  آغاز تولید انبوه کامیونت آترین پلاس از آبان ماه

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

استاندار البرز گفت: سفر با برکت رییس جمهور محترم به استان، مصوبات ارزشمندی داشت که به دنبال تحقق و اجرای آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، مجتبی عبداللهی در نشست صمیمی با اعضای شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان که روز چهارشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بویژه سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و مادران شهدا و با ابراز خرسندی از این نشست، افزود: روابط عمومی به واقع پل ارتباطی تمامی دستگاه ها با مردم محسوب می شود.

وی با اشاره به توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی و عدم اطلاع رسانی شایسته از کارآمدی ها و دستاوردها در بیش از ۴ دهه تحریم ناجوانمردانه، آگاهی بخشی و امید آفرینی را مورد تاکید قرار داد.

وی با تاکید بر ضرورت آموزه های دینی در خصوص حجاب و عفاف، گفت: از مدیران روابط عمومی انتظار می رود در خصوص حجاب و عفاف توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به وجود ۶۶ محله محروم در استان، افزود: در استان البرز ۱۲ قرارگاه با اهداف ویژه تشکیل شده است که تمامی ضعف ها و عقب ماندگی های استان بویژه در حوزه های اجتماعی را مورد هدف قرار داده است.

وی افزود: جهاد تبیین فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مطالبه رییس جمهور محترم است که با کارگروه و اعضای متخصصی برای این امر وارد عمل شوند.

عبداللهی با اشاره به روابط عمومی بعنوان پنجره ای رو به مردم برای اطلاع رسانی دقیق، گفت: روابط عمومی، روایت گر دستاوردهای مجموعه است و در دیده شدن سازمان مربوطه نقشی غیر قابل انکار دارد.

بخوانید:  برگزاری موفق مجمع های انتخاباتی هیات های ورزشی توسط ورزش و جوانان لرستان

وی افزود: پروژه های بزرگ بیمارستانی، گاز رسانی، راه سازی، قطار شهری کرج، آزادراه شمالی و جنوبی و… را در استان البرز بعنوان ایران کوچک با اهتمامی ویژه دنبال می کنیم.

عبداللهی به سویه جدید کرونا اشاره کرد و گفت: مردم را از این بیماری آگاه کنید و به رعایت دستورالعمل های بهداشتی توصیه کنید.

وی افزود: دیدار چهره به چهره با مردم را همواره در دستور کار خود دارم و این امر را به تمامی مدیران ابلاغ کرده ام، همچنین طی مدت مسئولیتم در استان البرز با بیش از ۶ هزار نفر از مردم دیدار و گفتگو کرده ام.

عبداللهی گفت: جهاد تبیین ابعاد گستره ای دارد که باید مد نظر قرار گیرد و تدابیر اجرایی برای تحقق آن اندیشیده شود.

عبداللهی با اشاره به سیاست های دولت ایران قوی در راستای تکریم و پاسخگویی به مردم، گفت: باید دست در دست هم دهیم و با نگاه مثبت به حل مشکلات مردم بپردازیم و گوش شنوایی برای دغدغه های آنها باشیم.