۲۰ درصد پاداش فوتبال را به ما ساحلی بازان بدهند هم راضی هستیم

بهزادپور ادامه داد: مقام‌هایی که فدراسیون فوتبال کسب کرده است همه و همه با فوتبال ساحلی و فوتسال رقم خورده اما متاسفانه پرداختی فدراسیون برای پاداش مثل چمنی‌ها نیست. به قول ما یزدی‌ها، فدراسیون قیافه‌اش را با فوتسال و فوتبال ساحلی می‌گیرد. امیدوارم قدمی رو به جلو برداشته شود و یک قانونی مصوب شود که حداقل چند  درصد پاداش فوتبال روی چمن به ما پرداخت شود.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی با تاکید بر کم بودن پاداش دریافتی گفت: مبلغ پاداش‌ها  بسیار کم بود. بازی به بازی پاداش‌ها به ریال برای ما واریز می‌شد که مبلغ واریزی خنده‌دار بود و قابل قیاس با هیچ رشته‌ای نیست. بعضی از بازیکنان رشته ما را با فوتبال روی چمن مقایسه می‌کنند که خب نظر من این است که این رشته را باید به طور کامل از تمام رشته‌ها جدا کنیم چون پول‌های زیادی در این رشته جابجا می‌شود. حرف ما به فدراسیون فوتبال این است که نمی‌خواهیم به اندازه فوتبال روی چمن به ما پاداش داده شود. حداقل ۲۰ یا ۳۰ درصد پولی که به فوتبالیست‌ها می‌دهند به ما بدهند. ما به همین ۲۰ درصد هم راضی هستیم.

بهزادپور در پایان با اشاره آرزوی خود برای فوتبال ساحلی در سال جدید گفت:  امیدوارم اتفاقات خوبی در کمیته فوتبال ساحلی ایران رقم بخورد و فوتبال ساحلی ایران به جایگاه واقعی خود در دنیا برسد و قهرمان جهان شویم.

ملی‌پوش ساحلی که گل‌های زیادی را در جام جهانی به ثمر رساند  تاکیدکرد: به فکر مهاجم شدن نیستم. دروازه‌بان فوتبال ساحلی ایران باید رو به جلو حرکت کند و تکنیک خاصی هم نیاز دارد و خدا را شکر گل‌های زیادی هم به ثمر رساندم. در این بازی‌ها سه گل زدم و هفت پاس گل دادم. گل‌هایی که زدم بسیار زیبا بود و گره بازی‌ها را باز کرد.

بخوانید:  در عصر الگوریتم‌ها قرار داریم

 انتهای پیام/ منبع

حمید بهزادپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درباره کسب عنوان سومی فوتبال ساحلی ایران در جام جهانی گفت: خدا را شاکریم که در جام جهانی توانستیم مقام سوم را کسب کنیم و به مردم ایران تبریک می‌گویم هرچند به نظر خودم شرمنده مردم شدیم. حق‌مان قهرمانی بود اما متاسفانه با بدشانسی مقابل برزیل شکست خوردیم و نتوانستیم به فینال راه پیدا کنیم تا مدال طلا را برای ایران به ارمغان بیاوریم. اسم برزیل بزرگ است چون تیم قدرتمندی است و به هرحال پنج بار قهرمان دنیا شده. تیم بسیار بزرگ، فیزیک قوی و تکنیکی هستند و کار بسیار سختی مقابل این تیم داشتیم. درست است دو بر صفر پیش افتادیم و موقعیت‌هایی از دست دادیم، اما به هر صورت تیم مقابل برزیل بود و کار، کار سختی بود. بازی تماشاگرپسندی بود.