۲۴۶ میلیارد تومان طرح توزیع برق سیستان و بلوچستان آماده افتتاح و کلنگ‌زنی است

وی ادامه داد: ۱۲۶ طرح با اعتبار ۱۵۴ میلیارد تومان تنها در بخش روستایی سیستان و بلوچستان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

انتهای پیام

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، خلیل عوض زاده اظهارداشت: این تعداد پروژه در بخش‌های برق‌رسانی، روشنایی معابر، توسعه شبکه روستایی و شهری، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستایی و شهری انجام می‌شود.


۲۴۶ میلیارد تومان طرح توزیع برق سیستان و بلوچستان آماده افتتاح و کلنگ‌زنی است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان بیان کرد: از جمله طرح‌های مهم این شرکت، برق‌رسانی به چهار روستای محمد آباد تیغ آب، محمود آباد، انور آباد و محمد آباد شهرستان های ایرانشهر، بمپور، خاش و زابل است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان به طرح‌های قابل افتتاح در بخش اصلاح و توسعه شبکه برق شهری نیز اشاره کرد و افزود: ۳۸ طرح با حجم عملیاتی ۱۹کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۸۳ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۸۷ دستگاه ترانسفورماتور با بهره‌مندی ۱۲ هزار و ۱۶۱ خانوار در این ایام افتتاح می‌شود.


آیا این خبر مفید بود؟

وی در بخش طرح‌های قابل افتتاح در حوزه اصلاح و توسعه شبکه برق روستایی، گفت: ۹۶ طرح با حجم عملیاتی ۵۶ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۱۹۸ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۲۰۵ دستگاه ترانسفورماتور و بهره‌مندی ۱۵ هزار و ۲۵۲ خانوار در این ایام افتتاح می‌شود.

عوض زاده اظهارداشت: با بهره‌برداری از طرح‌های برق‌رسانی روستایی بیش‌از ۵۹ خانوار این مناطق از برق مطمئن و پایدار بهره‌مند می‌شوند.

منبع

وی تصریح کرد: این طرح با حجم عملیات ۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۳۲۰ متر شبکه فشار متوسط و چهار دستگاه ترانسفورماتور با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.