۲ سال است چشم‌انتظار بازی مقابل ژاپن و جام ملت‌ها هستم

انتهای پیام/منبع

وی در پایان در مورد غیبت طیبی توضیح داد: طیبی کاپیتان ما در دوره قبل بوده و بازیکنی تاثیر گذار است. جای او نمی‌توان پر کرد اما آن‌قدرخوب کار کرده‌ایم تا خود حسین طیبی از دیدن موفقیت‌مان لذت ببرد.

وی افزود: با بچه‌ها کنار هم قول دادیم که در ۶ فینال پیش روی‌مان تا قهرمانی، یکدل باشیم. امیدوارم ۶ فینال را ببریم و قهرمان شویم.

ملی پوش فوتسال ایران در خصوص انتقام از ژاپن عنوان کرد: از همان روزی که ۲ سال پیش مقابل ژاپن شکست خوردیم برای خودم یادداشت می‌نوشتم. در انتظار دیدار مقابل ژاپن که نه، در انتظار شروع دوباره جام ملت‌ها بودم و برای خودم یادداشت می‌نوشتم تا جام شروع شود و به قهرمانی برسیم.

آقاپور ادامه داد: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، دیگر برایش حریفان مهم نیستند. باید همه بازی‌ها را برنده شویم و به جام برسیم.

سالار آقاپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص شرایط تیم ملی گفت: خدا را شکر می‌کنیم بابت این شرایط خوب و تمرینات پرفشاری که داشتیم. اردوها را به نحو احسن پشت سر گذاشتیم. بچه‌ها با جدیت به کار می‌پرداختند و کسی نبود که این تصور را در ذهن داشته باشد که چون در لیست نخواهد بود پس تلاش نکند.

بخوانید:  بقاع متبرکه استان های کهگیلویه و بویر احمد و زنجان میزبان روزه داران در لیالی قدر