۲ طرح ورزشی نهاوند تکمیل و آماده بهره برداری شد

حقیقی ادامه داد: دولت سیزدهم با تاکید بر لزوم برخورداری آحاد مردم از زیرساخت‌های ورزشی، تکمیل طرح‌های نیمه تمام را اولویت قرار داد و بر این اساس اعتبارات خوبی برای تکمیل طرح‌های ورزشی اختصاص یافت که تعدادی از آن‌ها مانند زورخانه شهید محمد مبر افتتاح شده و چند طرح نیز در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

وی رشد سرانه فضای ورزشی استان همدان را مهم دانست و گفت: هدفگذاری دستگاه ورزشی افزایش سرانه ورزشی استان است و مدیریت صحیح مالی، مشارکت بخش خصوصی و نیکوکاران سبب تکمیل شمار بیشتری از این طرح‌ها می‌شود.منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، علی حقیقی مدیر کل ورزش و جوانان همدان اظهار کرد:  ۲ پروژه ورزشی در شهرستان نهاوند، بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بودجه لازم برای تکمیل آن‌ها اختصاص یافته است.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن زمینه تکمیل طرح‌های ورزشی فراهم و امکان استفاده عموم مردم از این فضاهای مهیا شود.

وی بیان کرد: این طرح ها جزو مطالبات مردم نهاوند است به خصوص استخر شنای شهرک شهید طالقانی که جزو طرح های بلاتکلیف و نیمه تمام گذشته بود.

وی خاطرنشان کرد: بازدیدهای میدانی از طرح‌های عمرانی ورزشی شهرستان‌ها انجام و در شهرستان‌ها اولویت با طرح‌هایی است که نیاز اصلی ورزشکاران محسوب می‌شود.

بخوانید:  یک پرسپولیسی جریمه سنگین می‌شود