۳۰۰ خبرنگار، عکاس خبری و مستند ساز انتخابات را پوشش می دهند

ملاحسنی یادآورشد: انتخابات از ساعت ۸ صبح روز جمعه هشتم تیرماه با نشست خبری رئیس ستاد انتخابات آغاز می شود و تا پاسی از شب میز رسانه دایر خواهد بود.

در ادامه از 44 نفر از خبرنگاران و فعالن رسانه و مدیران روابط عمومی دستگاهها بعنوان برگزیدگان جشنواره رسانه ای «مسیر حضور» به پاس فعالیت قابل توجه آنها در انتخابات دوره قبل مجلس در بخش های تهیه خبر، گزارش متنی، یادداشت، کلیپ و نماهنگ، اینفو گرافی، طراحی، گرافیک، مصاحبه تصویری، تیتر، پویش دعوت به مشارکت تجلیل شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین از اقدامات اصحاب رسانه در انعکاس خدمات دولت و انتخابات مجلس تشکر کرد و اظهارداشت: از همکاری رسانه ها و خبرنگاران در بازدیدهای استاندار و معاونان ایشان از واحدهای صنعتی و سفر به مناطق هم سپاسگزاریم. 

در این نشست که مهدی رجحانی معاون عمرانی استاندار، علی رحمانی معاون اقتصادی استانداری قزوین، حامد فتوحی دبیر ستاد انتخابات و ملاحسنی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین نیز حضور داشتند به سئوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داده شد.

محمدرضا جباری مدیر خبرگزاری برنا در استان قزوین نیز با یادداشت« همه می آییم اما با دقت و درست انتخاب می کنیم» در ردیف برگزیدگان بود که مورد تجلیل قرار گرفت.

۳۰۰ خبرنگار، عکاس خبری و مستند ساز انتخابات را پوشش می دهند

۳۰۰ خبرنگار، عکاس خبری و مستند ساز انتخابات را پوشش می دهند

وی بیان کرد: کارتهای خبرنگاران برای حضور در شعب صادر شده و با همکاری رئیس ستاد انتخابات حضور اصحاب رسانه را در صندوق های رای پیش بینی کرده ایم تا مشکلی برای پوشش خبری ایجاد نشود.

۳۰۰ خبرنگار، عکاس خبری و مستند ساز انتخابات را پوشش می دهند

انتهای پیام منبع

ملاحسنی یادآورشد: در انتخابات مجلس یک جشنواره برگزار شد که تعداد ۳۱۰ اثر به دبیرخانه رسید و خیلی ها زحمت کشیدند ولی در فراخوان شرکت نکردند و آثاری که در سامانه «خوش نگاه» ثبت شده بود مورد بررسی قرار گرفت و برترین ها شناخته شدند.

بخوانید:  نهمین رییس جمهور ایران " مسعود پزشکیان" کیست؟

۳۰۰ خبرنگار، عکاس خبری و مستند ساز انتخابات را پوشش می دهند

وی اضافه کرد: از مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی در انعکاس خدمت دولت تشکر می کنیم که در این دولت بیش از ۷۰۰ نشست خبری و بیش از ۲۰۰ بازدید با حضور خبرنگاران برگزار شد که بیانگر نگاه دولت به اطلاع رسانی است.

رسول ملاحسنی در این نشست خبری گفت: به مناسبت انتخابات در هشتم تیرماه با فعال شدن کمیته اطلاع رسانی اقداماتی شده و در روز انتخابات تعداد ۳۰۰ خبرنگار، عکاس خبری و مستند ساز این رویداد را پوشش خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با استاندار قزوین روز دوشنبه در سالن باغستان برگزار شد.